Elite Force

Elite Force

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Elite Force — w szeregach Umarex

Gracze ASG oraz miłośnicy wypraw w dzikie ostępy zetknęli się pewnie wielokrotnie z przyrządami marki Elite Force. Chociaż produkty tego przedsiębiorcy trafiają przeważnie do nich, to krąg odbiorców powiększa się z każdym rokiem. A to za sprawą dobrej jakości i funkcjonalności, nawet w ekstremalnych warunkach. Mowa tu głównie o nożach i zestawach do samoobrony, jak również o przedmiotach taktyczno - użytkowych, które teraz możesz zakupić w rozsądnej cenie także w sklepie combat.

Szczególnie warte uwagi są noże przystosowane do rozmaitych zadań. Modele składane, przyjmujące kompaktową postać, sprawdzają się w plenerze, podczas podróży, a ponadto w codziennych zastosowaniach. Taki na przykład Elite Force EF 141 o głowicy drop –point ma świetne właściwości tnące i błyskawicznie otwierające się ostrze, co znacznie ułatwia pracę w każdych warunkach. Natomiast EF 104 specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów awaryjnych, dlatego wyposażono go w zbijak do szyb, ostry czubek oraz ząbki do przecinania linek.

Podobne zadanie wyznaczono serii noży EF 703 Kit z głownią stałą. Nieskładane egzemplarze tej firmy cechuje doskonała wytrzymałość, gdyż zastosowano tu budowę z trzpieniem sięgającym w głąb całej rękojeści. To propozycje dla każdego użytkownika potrzebującego dobrego narzędzia tnącego. Natomiast pasjonatom rozgrywek ASG wytwórca zaproponował za pośrednictwem sklepu combat rewolwer napędzany CO2, uniwersalny gaz do replik ASG lub kulki oraz gogle taktyczne. Warto je obejrzeć.

Elite Force – pod sztandarem Umarex

Elite Force to jedna z wielu wyjątkowych marek należących do niemieckiego przedsiębiorcy Umarex, który znany jest przede wszystkim z produkcji i dystrybucji pistoletów oraz karabinków pneumatycznych zasilanych CO2. Chociaż potężny koncern istnieje od 48 lat, to potrzeba uruchomienia linii produkcyjnej noży o szerokim zastosowaniu oraz produktów wyposażenia taktycznego pojawiła się o wiele później.

A wiązało się to z obserwacją rynku, który wykazywał „głód” tych właśnie artykułów. Obecnie Elite Force wytwarza noże cieszące się uznaniem coraz większej grupy klientów. Ponieważ modele przeznaczone do wykonywania misji w trudnych realiach obdarzono solidną konstrukcją, wysokogatunkową stalą oraz wygodnym uchwytem, więc znalazły nabywców nie tylko wśród poszukiwaczy przygód.

Zwłaszcza że producent zadbał o odmienne priorytety kupujących. Stąd serie składane - sprawdzające się w zestawach EDC i porządne „koziki” wielozdaniowe, co więcej narzędzia ratunkowe i środki samoobrony złożone w zestawach. Firma rozpoznawalna z powodu tych właśnie akcesoriów wytwarza i rozprowadza z powodzeniem również oporządzenia taktyczne. Dzisiaj ciekawe oferty marki Elite Force znajdziesz także w sklepie combat.