Esbit

Esbit

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Esbit – marka niezawodnych produktów

Niemiecka firma Esbit od 84 lat wytwarza produkty cieszące się uznaniem miłośników outdooru oraz zwykłych użytkowników. Szczególnie szybko zyskują nabywców składane kuchenki polowe wraz z zapasem paliwa stałego, poza tym termosy i kubki termiczne. Podobnie zresztą jak naczynia do gotowania w warunkach biwakowych i towarzyszące im akcesoria. Dystrybutor marki - Esbit Polska oferuje swoim klientom wyroby nieodzowne tak podczas wypraw, jak i w życiu codziennym. Dlatego znalazły się one również w sklepie combat.

Sprawdź kuchenki turystyczne

Trudno sobie wyobrazić dzień bez łyka gorącej kawy czy herbaty, a przecież na górskich szlakach i w miejscach oddalonych od cywilizacji zaspokojenie tego pragnienia bywa niemożliwe. Chyba że zabierzesz ze sobą termos Esbit. Dzięki niemu Twój napój długo nie straci aromatu i wstępnej temperatury. Dobry termos powinien służyć Ci przez lata, gwarantować bezpieczne przechowywanie żywności, a także płynów oraz utrzymywać pożądaną ciepłotę. I tego właśnie możesz oczekiwać od marki Esbit.

Posiadając termos obiadowy Esbit - dostępny w różnych pojemnościach w ofercie sklepu combat - nie musisz martwić się o pełnowartościowy posiłek. Bez względu na to czy znajdziesz się w plenerze, czy w wirze pracy, domowa potrawa poczeka na dogodny moment degustacji. Natomiast mając kubek termiczny Esbit o podwójnych ściankach, z próżnią pomiędzy nimi, zapewnisz sobie zimny lub gorący nektar, po który sięgniesz, gdy tylko będziesz mieć ochotę.

Historia Esbit – dbałość o jakość gwarancją sukcesu

Firma Esbit powstała w 1936 roku w Hamburgu jako spółka rodzinna. Jej pierwszy nowatorski produkt, który stanowiła turystyczna kuchenka, spotkał się z akceptacją szerokiego kręgu odbiorców. Zwłaszcza że w pakiecie z nią znalazło się wygodne paliwo w postaci kostek. Kompaktowe urządzenie, dające się przenieść nawet w kieszeni, zdobyło szybko wielu fanów. To wystarczyło, żeby rozkręcić interes.

Projekty działania, rodzące się z obserwacji potrzeb pasjonatów aktywności na łonie natury, stopniowo wprowadzano w obszar realizacji. A kolejni przedsiębiorcy czerpali wiedzę z bogatych doświadczeń krewniaków. I w taki oto sposób powstały termosy, termokubki, zestawy do gotowania w sytuacjach biwakowych, naczynia i liczne pomocnicze akcesoria, a więc wszystko bez czego nie może się obejść wymagający turysta, jak też przeciętny klient ceniący jakość.

Ciągłe szukanie nowych rozwiązań oraz ulepszanie istniejących już serii, poprzez m.in. wprowadzanie wytrzymałych i estetycznych materiałów w rodzaju stali szlachetnej i lekkiego tytanu, wpłynęło na zwiększenie renomy marki i wzrost zaufania potencjalnego odbiorcy. Teraz proste, lecz funkcjonalne i bezawaryjne wyroby Esbit mogą należeć również do Ciebie, jeśli wytypujesz je w sklepie combat.