Euro Security Products

Euro Security Products

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Euro Security Products — na straży Twojego bezpieczeństwa

Powrotom do domu w godzinach nocnych, biegom przez zacienione alejki czy spacerom po odludnych terenach często towarzyszy niepokój o bezpieczeństwo. Wymienione sytuacje, podobnie jak wiele innych, stwarzają dogodne pole działania dla opryszków. Czy oznacza to, że musisz się przemieszczać z „duszą na ramieniu”? W żadnym razie. Jeśli zaopatrzysz się w środki samoobrony, potencjalny atak agresora zostanie zastopowany. Teraz Euro Security Products ESP gości w sklepie combat, więc otrzymasz bez trudu właściwe narzędzia.

A mogą to być pałki teleskopowe, tonfy, gazy pieprzowe oraz paralizatory wraz z kaburami. Jeżeli wykonujesz niebezpieczną pracę, sięgnij po idealną do precyzyjnych pchnięć i zakładania bloków tonfę. Natomiast podczas biegania sprawdzi się mocowana do paska pałka EXB -21 N. Waży jedynie 440g i po rozłożeniu pozwala zachować dystans z napastnikiem. Z kolei 15 cm pałka teleskopowa Baton o ciężarze 340g przysłuży się kobietom, gdyż jest lekka i kompaktowa. Dzięki marce ESP Security Twoja ochrona stanie się pełniejsza.

Dla tych, których nie przekonuje samoobrona przy użyciu pałki, firma Euro Security Products Polska przygotowała skuteczne paralizatory o napięciu od 200.000 do 500.000 V. Model Power Max Stun Gan, o dużej mocy, cieszy się uznaniem służb mundurowych, toteż może zadowolić także Ciebie. A do uzyskania jeszcze większej efektywności, wytypuj innowacyjny paralizator Scorpy 200. Umożliwia on rażenie prądem oraz wykorzystanie gazu pieprzowego. Możesz również zakupić pojemnik ze sprawdzonym w działaniu olejkiem pieprzowym.

Euro Security Products — co warto wiedzieć o tej firmie?

Założona w Pradze w 1992 roku spółka Euro Security Products szybko zawojowała rynek Europy. Bowiem wyprodukowany w czeskich zakładach sprzęt do samoobrony spełniał wymogi najbardziej kapryśnego klienta. Zatem już w 1996 roku trafił do jednostek policyjnych oraz agencji ochroniarskich. Bogaty asortyment składający się przede wszystkim z paralizatorów, gazów pieprzowych i pałek teleskopowych zawędrował również do rąk indywidualnego odbiorcy.

Dzisiaj Euro Security Products LTD to wysoko oceniana marka, zaopatrująca klientów na różnych kontynentach. Najlepszym dowodem niezawodności i funkcjonalności jej produktów może być fakt wykorzystywania np. pałek teleskopowych ESP przez organy ścigania w Czechach, Anglii, Francji bądź Egipcie czy Meksyku. Natomiast paralizatory tego wytwórcy znalazły aprobatę w Niemczech i od 2015 roku rozchodzą się masowo tak w gronie zawodowców, jak i cywilów.

Sława Euro Security Products zatacza coraz większe kręgi, obejmujące swym zasięgiem nawet USA, Rosję czy Indie. Za sprawą wciąż udoskonalanej technologii i nowatorskich rozwiązań, lecz nade wszystko z powodu bezpieczeństwa użytkowania, firma pozostaje bezkonkurencyjna. Świadczą o tym przyznawane jej dyplomy zgodności wyrobu z normami, jak choćby certyfikat jakości ISO9001. Jeśli chcesz mieć perfekcyjną ochronę, skorzystaj z oferty ESP za pośrednictwem sklepu combat i zaopatrz się w stosowne akcesoria.