Euro Security Products

Euro Security Products

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

29 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

29 produktów

Euro Security Products — na straży Twojego bezpieczeństwa

Powrotom do domu w godzinach nocnych, biegom przez zacienione alejki czy spacerom po odludnych terenach często towarzyszy niepokój o bezpieczeństwo. Wymienione sytuacje, podobnie jak wiele innych, stwarzają dogodne pole działania dla opryszków. Czy oznacza to, że musisz się przemieszczać z „duszą na ramieniu”? W żadnym razie. Jeśli zaopatrzysz się w środki samoobrony, potencjalny atak agresora zostanie zastopowany. Teraz Euro Security Products ESP gości w sklepie combat, więc otrzymasz bez trudu właściwe narzędzia.

A mogą to być pałki teleskopowe, tonfy, gazy pieprzowe oraz paralizatory wraz z kaburami. Jeżeli wykonujesz niebezpieczną pracę, sięgnij po idealną do precyzyjnych pchnięć i zakładania bloków tonfę. Natomiast podczas biegania sprawdzi się mocowana do paska pałka EXB -21 N. Waży jedynie 440g i po rozłożeniu pozwala zachować dystans z napastnikiem. Z kolei 15 cm pałka teleskopowa Baton o ciężarze 340g przysłuży się kobietom, gdyż jest lekka i kompaktowa. Dzięki marce ESP Security Twoja ochrona stanie się pełniejsza.

Dla tych, których nie przekonuje samoobrona przy użyciu pałki, firma Euro Security Products Polska przygotowała skuteczne paralizatory o napięciu od 200.000 do 500.000 V. Model Power Max Stun Gan, o dużej mocy, cieszy się uznaniem służb mundurowych, toteż może zadowolić także Ciebie. A do uzyskania jeszcze większej efektywności, wytypuj innowacyjny paralizator Scorpy 200. Umożliwia on rażenie prądem oraz wykorzystanie gazu pieprzowego. Możesz również zakupić pojemnik ze sprawdzonym w działaniu olejkiem pieprzowym.

Euro Security Products — co warto wiedzieć o tej firmie?

Założona w Pradze w 1992 roku spółka Euro Security Products szybko zawojowała rynek Europy. Bowiem wyprodukowany w czeskich zakładach sprzęt do samoobrony spełniał wymogi najbardziej kapryśnego klienta. Zatem już w 1996 roku trafił do jednostek policyjnych oraz agencji ochroniarskich. Bogaty asortyment składający się przede wszystkim z paralizatorów, gazów pieprzowych i pałek teleskopowych zawędrował również do rąk indywidualnego odbiorcy.

Dzisiaj Euro Security Products LTD to wysoko oceniana marka, zaopatrująca klientów na różnych kontynentach. Najlepszym dowodem niezawodności i funkcjonalności jej produktów może być fakt wykorzystywania np. pałek teleskopowych ESP przez organy ścigania w Czechach, Anglii, Francji bądź Egipcie czy Meksyku. Natomiast paralizatory tego wytwórcy znalazły aprobatę w Niemczech i od 2015 roku rozchodzą się masowo tak w gronie zawodowców, jak i cywilów.

Sława Euro Security Products zatacza coraz większe kręgi, obejmujące swym zasięgiem nawet USA, Rosję czy Indie. Za sprawą wciąż udoskonalanej technologii i nowatorskich rozwiązań, lecz nade wszystko z powodu bezpieczeństwa użytkowania, firma pozostaje bezkonkurencyjna. Świadczą o tym przyznawane jej dyplomy zgodności wyrobu z normami, jak choćby certyfikat jakości ISO9001. Jeśli chcesz mieć perfekcyjną ochronę, skorzystaj z oferty ESP za pośrednictwem sklepu combat i zaopatrz się w stosowne akcesoria.