Fire Maple

Fire Maple

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Fire Maple — nieoceniony dostawca sprzętu biwakowego

Wszelkie wypady na łono natury - bliskie czy dalekie wiążą się nie tylko z aktywnością, ale również z czasem relaksu. Po wytężonym wysiłku nadchodzi bowiem pora na konsumpcję i odpoczynek z kubkiem kawy w dłoni. Czasem w tym celu zabierasz ze sobą termos, a innym razem satysfakcjonuje Cię wyłącznie gorący posiłek ugotowany na kuchence polowej. Aby przyrządzenie go było możliwe, musisz posiadać odpowiedni sprzęt turystyczny. I tu właśnie przychodzi z pomocą Fire Maple.

Ten producent dostarczy Ci palniki turystyczne, menażki, lampy gazowe, zestaw naczyń na biwak, sztućce i wiele innych. Wszystkie wyroby Fire Maple są pomysłowo i solidnie wykonane, toteż zasługują na Twoją uwagę. Zwłaszcza że sklep combat zgromadził najbardziej poszukiwane towary. A znajdują się wśród nich głównie rozmaite kuchenki. Począwszy od uniwersalnego modelu FMS-103 o mocy palnika wynoszącej 3000 watów po super lekki wzór FMS-300 Titanium.

Do Twojej dyspozycji pozostają też masywne palniki FMS-121 zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach oraz egzemplarze z serii Blade2, wyposażone w przewód doprowadzający gaz – idealne na zimę. Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi także seria X Fire Maple. Kuchenka turystyczna z tej linii oferuje bowiem palnik ze zintegrowanym naczyniem. Do tych propozycji dochodzą czajniki, patelnie, sporki oraz bogate komplety naczyń, zatem jest w czym wybierać.

Co warto wiedzieć o Fire Maple?

Azjatycka firma Fire Maple, tak jak wiele podobnych do niej przedsiębiorstw, zrodziła się z pasji do biwakowania. Jej założyciel - David Lv podróżując po świecie, często smakował regionalne dania. Aż pewnego razu podczas delektowania się w plenerze jakąś potrawą doszedł do wniosku, że kuchnia pod gołym niebem nie ma sobie równej. Jednak do jej prawidłowego działania potrzebny jest dobrze wykonany funkcjonalny palnik, a do zorganizowania leśnej uczty szereg akcesoriów.

I tak oto pod baldachimem ognistoczerwonych liści klonu „wykluł się” pomysł założenia marki Fire Maple. Podstawowym celem produkcji, uruchomionej w 2003 roku, miało być dostarczanie miłośnikom outdooru kuchenek turystycznych oraz koniecznego sprzętu biwakowego. Już pierwsze artykuły tej marki spotkały się z pozytywnym przyjęciem klientów, ponieważ cechowała je dobra jakość oferowana za rozsądną cenę. A palnik FMS -300 doczekał się nawet złotego medalu na światowych targach ISPO.

Z biegiem czasu rozszerzono gamę produktów, by zaspokoić potrzeby użytkowników o różnych wymaganiach. Dlatego w sprzedaży pojawiły się urozmaicone zestawy naczyń, czajniki z radiatorem lub bez niego, ale z obowiązkowym zaparzaczem do herbaty oraz liczne wersje kuchenek. Dzisiaj pod szyldem Fire Maple wyszukasz palnik, który sprosta każdej Twojej misji, a do tego nie opróżni portfela. Możesz też liczyć na praktyczne i niezawodne przedmioty pomocnicze. Aby się przekonać o ich wartości, zrób zakupy w sklepie combat.