Firepot

Firepot

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Firepot — producent smakowitych dań liofilizowanych

Aby brać udział w wyczerpujących wyprawach, potrzeba prawdziwej pasji, która wspierana jest siłą fizyczną. Czasami jednak, wraz z pojawiającymi się trudnościami, podróżnik traci energię. To znak, że nadeszła pora posiłku. Z dala od osad ludzkich można posilić się kanapką, zupą z termosu albo ugotować sobie na kuchence turystycznej jakąś strawę. Istnieje jeszcze opcja żywności liofilizowanej. W przeciwieństwie do „nijakich” zupek w proszku wyróżnia się ona bogactwem wartości odżywczych i wyrazistym smakiem.

Jeśli do tego pochodzi od sprawdzonego producenta, możesz sobie sprawić, podczas odpoczynku w trasie, prawdziwą ucztę smakosza. Dzisiaj jeden z najbardziej cenionych wytwórców liofilizatów – Firepot gości w sklepie combat, oferując obiady mięsne, wegetariańskie oraz pożywne przekąski. Znajdziesz tu zatem danie chilli con care z dającymi się łatwo zauważyć kawałkami wieprzowiny i cebuli, jak również jego bezmięsny odpowiednik z soją przyprawioną papryką, kminkiem, czosnkiem oraz cynamonem.

Ku zadowoleniu fanów kuchni hiszpańskiej Firepot serwuje także paellę wzbogaconą wędzonymi pomidorami i papryką, a doprawioną aromatycznym sosem. Wśród bogactwa smaków różnych części świata nie mogło zabraknąć także orientalnych nudli z wieprzowiną, inspirowanych lekko kwaśnymi klimatami z nutą słodyczy kuchni Tajlandzkiej. Z kolei na zmęczonego turystę czeka skarbnica składników odżywczych w postaci owsianki z pieczonym jabłkiem. Jak widać, Firepot trafnie odgaduje pragnienia większości odbiorców.

Co warto wiedzieć o Firepot?

O tym jak często sprawdza się przysłowie mówiące, że potrzeba jest matką wynalazków, świadczą nieustannie powstające innowacyjne artykuły oraz przedsiębiorstwa wytwarzające je. Angielski Firepot również zrodził się z konieczności pokonania problemu, którym był brak wysokiej jakości żywności ekspedycyjnej. Twórca tej marki, będąc doświadczonym globtroterem, ubolewał z powodu niesatysfakcjonujących posiłków, więc postanowił uruchomić własną fabrykę wytwarzającą lekkie, smaczne i pożywne dania.

W tym celu, wraz ze swoim zespołem pasjonatów zdrowej kuchni, opracował biznes plan owocujący w roku 2017 produkcją jedzenia liofilizowanego. Co ważne, firma ulokowana w niewielkiej miejscowości West Dorset, postawiła sobie za cel korzystanie wyłącznie z warzyw okolicznych ogrodników oraz sprowadzanie mięsa od przetestowanych dostawców. Przy typowaniu hodowców brano pod uwagę dobrostan zwierząt. W wyniku takiej strategii w ręce kucharzy zaczęły trafiać jedynie świeże, zdrowe i wyselekcjonowane produkty.

Dlatego dzisiaj w posiłkach tego producenta wyczuwa się smak domowych obiadków pozbawionych konserwantów i sztucznych dodatków. A za sprawą pachnących ziół i naturalnych przypraw do Twojego podniebienia docierają wyjątkowe właściwości użytych składników. Firepot wychodzi naprzeciw różnorodnym gustom żywieniowym, proponując zarówno prowiant mięsny, jak i porcje dla wegetarian czy wegan obfitujące w pełnowartościowe komponenty. Sprawdź, jak smakują, wybierając je w sklepie combat.