M-Tac

M-Tac

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

M-tac — odzież i wyposażenie na trudne wyzwania

Jeśli pracujesz w warunkach wymagających od Ciebie dużej aktywności albo należysz do pasjonatów wytężonego ruchu w terenie, potrzebujesz z pewnością odpowiedniego obuwia, stroju oraz poręcznego wyposażenia, które umożliwi Ci transport niezbędnych przedmiotów. Na rodzimym gruncie znajdziesz firmy specjalizujące się w produkcji tego typu artykułów, ale warto też poznać propozycje innych marek, jak np. M-tac. Rodzaje ubrań jakie M-tac ma w ofercie są naprawdę imponujące, a do tego dochodzą rozmaite akcesoria pomocnicze.

Wystarczy tu wymienić plecaki, liczne organizery, torby, karimaty, termosy, kubki termiczne i wiele innych. Na stronach M-tec eu, a przede wszystkim w sklepie combat spotkasz urozmaicony wybór towarów, który sprawi Ci radość wysoką jakością, praktycznością zastosowań oraz nowoczesnym minimalistycznym desingiem. Na uwagę z pewnością zasługuje seria M-tac Summer Pro obejmująca rewelacyjne bojówki zdolne do przenoszenia wielu rzeczy oraz wytrzymałe spodnie spisujące się tak w mieście, jak i na polu walki.

Zainteresowanie wzbudzają także oddychające lekkie buty, odporne na zużycie i wnikanie piasku lub kurzu. Linia M-tac Alligator oferuje ponadto skuteczną ochronę przed kontuzjami, tak ważną podczas dynamicznych i trudnych akcji. Uzupełnieniem tych podstawowych części ubioru może być T-shirt M-Tac UA będący absolutnym hitem sezonu letniego oraz plecak M-tac. Ten ostatni, dostępny w różnych wersjach, bez trudu dopasujesz do zdań specjalnych albo codziennych zastosowań.

M- tac co to za firma?

Kiedy po wybuchu wojny na Ukrainie prezydent Wołodymyr Zełenski zamienił garnitur na wojskowe oliwkowe bluzy polarowe i koszulki w tym samym odcieniu, zaczęto dociekać, kto jest ich producentem. I chociaż przywódca narodu nie eksponował logo marki, to wkrótce się okazało, że dostawcą tego wygodnego, a zrazem praktycznego i oddającego ducha czasu stroju jest M-tac Ukraina. Czyli istniejące od paru lat przedsiębiorstwo zajmujący się głównie projektowaniem i wytwarzaniem profesjonalnej odzieży dla służb mundurowych.

Ponieważ jednak garderoba w stylu taktycznym znacznie wykracza poza kręgi przewidywanych odbiorców, więc przy kreowaniu kolejnych modeli liczyła się w pierwszej kolejności ich funkcjonalność, komfort użytkowania, ale i nowoczesne wzornictwo wywodzące się z tradycji wojskowej. Dzięki temu powstały kurtki, bluzy, koszulki, spodnie, buty oraz czapki o wygodnym kroju i ponadprzeciętnej wytrzymałości – często też odporne na zabrudzenia i przemoczenia.

Obecnie ukraińska spółka dostarcza produkty nie tylko swoim żołnierzom, lecz także odbiorcom w różnych krajach świata. Taras Rudnicki – kierujący amerykańskim oddziałem tej firmy stwierdza, że sprzedaż towarów znacznie wzrosła w ostatnim czasie. A takie wytwory jak plecak czy kamizelka M-tac znalazły się na czołowym miejscu potrzeb licznych klientów. Nic dziwnego, bowiem garderoba przedniej klasy zasługuje na uznanie. Zatem, poznaj niezwłocznie M-tac w sklepie combat.