Magnum

Magnum

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Magnum — zawsze na wysokości zadania

Wykonywanie trudnych misji wiąże się z planowaniem. Bowiem często ich powodzenie zależy od szczegółów, polegających na doborze właściwego wyposażenia czy stroju. Dlatego zarówno funkcjonariusz służb mundurowych, jak i doświadczony podróżnik wie, że kompletowanie ubioru zaczyna się od butów. A muszą być one wygodne, wytrzymałe i przystosowane do aktywności. Wypada więc wybrać producenta, który właśnie takie trzewiki wytwarza, czyli np. Magnum. Bogatą ofertę tej marki przygotował dla Ciebie sklep combat.

Znajdziesz w niej klasyczne buty taktyczne, wyspecjalizowane serie, a także wersje uniwersalne. Przy okazji zakupisz też zapasowe sznurówki, wymienne wkładki oraz akcesoria do pielęgnacji. Jeżeli poszukujesz obuwia, które w równym stopniu sprawdzi się w obszarze zurbanizowanym, jak i na karkołomnych ścieżkach, to weź pod uwagę buty Magnum Lynx. Ten model może Ci towarzyszyć cały dzień, bo gwarantuje stabilność stopy, dobrą przepuszczalność powietrza i doskonałe zabezpieczenie przed odparzeniami.

Za to buty Magnum Cobra o podwyższonej cholewce zapobiegną skręceniu kostki lub innym niebezpiecznym urazom, kiedy będziesz pokonywać przeszkody na swojej trasie marszu. Dzięki ich antypoślizgowej, ale odpowiednio elastycznej podeszwie, unikniesz niechcianych wywrotek, a wewnętrzna wyściółka chłonąca wilgoć zapewni Ci komfort chodzenia. Ponieważ standardem tego producenta jest dbałość o każdy drobiazg funkcjonalności, mając na nogach buty Magnum, sprostasz najtrudniejszym wyzwaniom.

Historia marki Magnum

Zanim pojawiła się marka Magnum, w branży sportowej zaistniała firma Hi – Tec. Założył ją w 1974 roku w Anglii Frank Van Wezel. Sam aktywnie zaangażowany w turnieje squasha, posłuchał sugestii współzawodników i przystąpił do opracowania idealnego wzoru buta do rozgrywek halowych. Niesłabnące zainteresowanie wytworzonym modelem dowodziło, że projekt się udał. I kiedy nadszedł rok 1982 - przynoszący nowe zlecenia, założyciel firmy był już znanym, doświadczonym producentem obuwia sportowego.

Dlatego też zamówienie zaprojektowania i wykonania „oficerek” dla FBI przyjął z zapałem, angażując całą załogę. Efektem przedsięwzięcia były buty taktyczne Magnum. Okazały się na tyle udane, że z miejsca zyskały uznanie zleceniodawców oraz dużą popularność w USA i Europie. Ich powodzenie spowodowało rozszerzenie serii o nowe warianty. W 1985 dedykowano je już nie tylko pracownikom służb mundurowych, lecz także indywidualnym klientom o dużych wymaganiach.

Przeprowadzane ankiety potrzeb wśród użytkowników, a także testy wyprodukowanych egzemplarzy, skłaniały do zmiany spodów, włączania membran, wzmacniania pięt czy też rezygnowania z części metalowych. W ten sposób pojawiły się w sprzedaży liczne wersje butów taktycznych. Dzisiaj marka Magnum stanowi synonim niezawodności osłony nóg. Znana też jest z produkcji sprzętu turystycznego oraz odzieży. Jeśli więc planujesz wyczerpującą aktywność, rozpocznij ją w butach Magnum ze sklepu combat.