Masters

Masters

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Masters — marka wyspecjalizowanych kijków

Coraz więcej osób docenia i lubi ruch na świeżym powietrzu. Nawet jeśli to nie jest uprawianie sportu, lecz tylko dynamiczny spacer, bieg przełajowy lub turystyka piesza, to organizm otrzymuje sporą porcję energii, a Ty satysfakcję z pokonanego dystansu. Jednakże aby przyjemność okazała się większa i wysiłek zaowocował smukłym zarysem sylwetki potrzebne będą kije trekkingowi Masters - dostosowane do najróżniejszych potrzeb. Dlatego zadbano o ich obecność na półkach sklepu combat.

Dlaczego Masters? Gdyż jest to producent z ponad 40 – letnim doświadczeniem, budowanym na wnikliwej analizie wymagań klientów. Wciąż innowacyjny, szukający funkcjonalnych rozwiązań, a przede wszystkim solidny i godny zaufania. Jego kijki trekkingowe, np. z serii Ranger, zadowolą rozmaitych użytkowników, bo dzięki teleskopowej budowie dopasują się do wzrostu rosnącego dziecka, kilku członków rodziny oraz wspinaczy potrzebujących zmiennej długości podparcia.

Natomiast forma stała linii Masters Physique świetnie spisze się podczas nordic-walkingu, ponieważ wytwórca zadbał o przyjazny dla dłoni uchwyt z korka oraz odporny na uderzenia i naprężenie trzonek ze stopu aluminium. Naprzeciw Twoim preferencjom wyjdą też inne modele tej marki, bowiem wszystkie zachowują wytrzymałość mimo lekkości, a ponadto posiadają niezawodne systemy blokujące – skręcane wewnętrznie albo zaciskowe. Wystarczy tylko wybrać swój typ.

Historia Masters

Włoska firma Masters istnieje od 1977 roku. Początkowo jej założyciel – Renato Zaltran postawił na wytwarzanie kijków narciarskich i elementów oraz akcesoriów do nich. Jednak pierwsza wystawa produktów na tragach ISPO (w latach osiemdziesiątych) pokazała, że artykuły cieszą się zainteresowaniem i szybko zyskują nabywców. Trzeba więc było zwiększyć produkcję, a dalekowzroczny zespół pomyślał także o urozmaiceniu asortymentu.

Zwłaszcza że pojawił się nowy rodzaj aktywności, oparty na nieco odmiennych kijkach. I tak oto do akcji wkroczyły w 1994 roku doskonałe kije trekkingowe Masters. Od razu zdobyły rzesze wielbicieli, bo w swoich szeregach mieściły egzemplarze dla początkujących, juniorów, wymagających turystów, jak również wykwalifikowanych sportowców. W 2002 roku dołączyły do nich coraz bardziej pożądane serie nordic walking.

Mimo wejścia do światowej czołówki producentów różnorodnych kijków, Masters nie spoczęła na laurach. Współpracując z biegaczami, trenerami nordic walkingu, alpinistami czy podróżnikami, przedsiębiorcy nieustannie szukają świeżych pomysłów i innowacyjnych patentów. Stąd właśnie pochodzą inicjatywy stworzenia np. super lekkich karbonowych kijów trekkingowych. Obecnie Masters to synonim długoletniej sprawności i jakości, zatem jak wyruszyć w trasę, to tylko z kijami tej marki.