Mechanix Wear

Mechanix Wear

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Mechanix —niedościgniony producent rękawic ochronnych

Jeżeli chcesz posiadać rękawiczki do wykonywania rozmaitych trudnych zadań, to z pewnością zainteresują Cię produkty firmy Mechanix. Jest ona niezaprzeczalnym liderem w wytwarzaniu wysokogatunkowych rękawic - odpowiadających potrzebom mechaników, pracowników budowlanych, żołnierzy, sportowców, a także podróżników i amatorów zwykłych napraw. Szeroka oferta tej marki, dostępna również w sklepie combat, umożliwi Ci wybranie modelu gwarantującego ochronę dłoni przy jednoczesnej swobodzie ruchów.

Rękawice taktyczne Mechanix zgromadzone są w seriach ukierunkowanych na określone cele. I tak na przykład M- Pact wybierają klienci wymagający solidnej osłony dłoni, bo w proponowanych egzemplarzach znajdują dodatkowe wzmocnienia na palcach, knykciach oraz powyżej nadgarstka, dzięki czemu nie obawiają się urazów mechanicznych. Co ważne, zabezpieczenia te nie zaburzają odczuciach dotyku, więc pewny chwyt jest zapewniony. Podobnie zresztą, jak w uniwersalnej wersji FastFit - cieszącej się ogólnym powodzeniem.

Zadowolenie z niej uzyskają wszyscy, którzy potrzebują właściwej ochrony rąk, nie tracąc nic na wentylacji i możliwości obsługi urządzeń dotykowych. Natomiast wariant Tactical Speciality spisze się na medal w niesprzyjających warunkach pogodowych i wysokich temperaturach, gdyż wyposażono go w oddychające materiały. Warto też spojrzeć na kolekcję Heavy Duty przystosowaną do najtrudniejszych misji oraz funkcjonalną klasykę Original. Bez względu na to, który typ rękawic wybierzesz, otrzymasz wysoki komfort użytkowania.

Historia Mechanix

Na początku swojej drogi do sukcesu, amerykańskie przedsiębiorstwo Mechanix Wear zajmowało się projektowaniem i szyciem rękawiczek dla mechaników samochodowych i kierowców. Rok 1991 postawił przed producentami wysoką poprzeczkę, ponieważ pojawiła się konieczność stworzenia modelu idealnego, który pomógłby rajdowcom startującym w wyścigach samochodowych Dayton, osiągnąć zwycięstwo.

I tak oto pojawiły „szczęśliwe” rękawice Mechanix. Dopasowały się świetnie do dłoni zawodników oraz obsługi technicznej i popisały funkcjonalnością. Dlatego zrobiło się o nich głośno. Wzór „Original” otworzył drzwi rozpoznawalności marki. Odtąd firma musiała zwiększyć produkcję. Pomyślano także o jej rozszerzeniu oraz udoskonaleniu.

Rękawiczki perfekcyjnie współgrające z palcami, wytrzymałe i ergonomiczne, trafiały do warsztatów, na budowy, bądź w inne obszary, gdzie okazywały się niezbędne. Popularność doprowadziła do stworzenia licznych serii, nieustannie wzbogacanych o nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. Dzisiaj marka Mechanix króluje w branży odzieży ochronnej. Warto więc wypróbować któreś rękawice taktyczne Mechanix oferowane przez sklep combat.