Nokta Detection Technologies

Nokta Detection Technologies

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nokta Detection Technologies — firma, która nie spoczywa na laurach

Lubisz podążać ścieżkami tajemnic i sprawia Ci frajdę ich odkrywanie? To pewnie już znasz moc detektorów i ich niezwykłą użyteczność w wydobywaniu „skarbów”. Jeśli jednak jeszcze nie nastąpiło to spotkanie, to teraz nadarza się ku temu sposobność, ponieważ sklep combat przygotował tak dla Ciebie, jak i dla doświadczonych poszukiwaczy niepowtarzalną ofertę. Dobrej klasy wykrywacze metali Nokta Detection czekają na aktywność w Twoich rękach, by odnaleźć stare monety, biżuterię, wojenne rekwizytów czy inne cenne przedmioty.

Na szczególną uwagę wśród licznych propozycji zasługuje wykrywacz metalu Simplex. Jego wyjątkowość polega na tym, że nadaje się dla początkujących z powodu intuicyjnej obsługi, ale zaawansowaną technologią może też zaimponować fachowcom. Posiada wszystkie pożądane cechy, co oznacza, iż będzie pracował na każdym terenie (nawet w wodzie), dostroi się automatycznie oraz skutecznie dokona dyskryminacji śmieci. Ponadto umożliwi podłączenie słuchawek bezprzewodowych, a także wgranie nowego oprogramowania.

Poprowadzisz go lekko, ciesząc się podświetlaną klawiaturą, wyświetlaczem LCD, latarką czy wibracjami. Wytrawnych użytkowników ucieszy tak samo model Anfibio Multi - działający na 3 częstotliwościach, dzięki czemu nie umkną mu obiekty o różnych rozmiarach i przewodności. Podobnie jak Multi Kruzer, rywalizuje on z powodzeniem z produktami najlepszych marek. Natomiast na końcowy etap „wykopek” przyda się precyzyjny poręczny Makro Pointer albo Pinpointer. Znajdziesz je obok innych detektorów w sklepie combat.

Historia producenta Nokta Detection

Zanim na światowym rynku pojawiły się doskonałe detektory metalu Nokta Detection, firma przeszła fazę eksperymentów, poszerzania zasobu wiedzy oraz wymiany doświadczeń ze swoim partnerem. A wszystko zaczęło się w roku 2003 w Stambule. Wtedy to tureckie przedsiębiorstwo Nokta Detectors rozpoczęło produkcję i sprzedaż wykrywaczy metali dla amatorów i profesjonalistów.

Od początku działalności wyznaczono sobie za cel zdobycie uznania i zaufania klienta. Dlatego też w 2011 roku twórcy zainwestowali spore środki finansowe w badania i testy, a ponadto w sondowanie innowacyjnych rozwiązań. Rok 2014 zaowocował fuzją z Makro Detectors, dzięki czemu dwa ambitne podmioty mogły połączyć siły i podzielić się praktyką. Od tego momentu firma pod nazwą Nokta Detection śmiało stanęła w szranki z konkurencją.

A ma czym współzawodniczyć, ponieważ jej sprzęt wyróżnia się nowoczesną technologią, wysoką wydajnością, jak również niewygórowaną ceną. Dostrzegli to nawet wymagający nabywcy, szybko „zapisując się” do grona fanów. O rosnącej renomie marki może także świadczyć fakt, że od roku 2019 eksportuje detektory wraz z akcesoriami do 150 krajów świata. Wykrywacze metali Nokta Detection to towar porządnej jakości, o czym możesz się przekonać, nabywając jeden z nich lub więcej w sklepie combat.