Olympia Shot

Olympia Shot

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Olympia Shot — doskonała propozycja dla pasjonatów strzelectwa

Podwórkowe zabawy polegające na strzelaniu z plastikowych karabinów zostają w dorosłym życiu zastąpione innego typu rozrywką. Jednakże konkurencje oparte na trafianiu do celu rzutkami albo wystrzeliwanymi pociskami wciąż należą do ulubionych zajęć weekendowych zarówno dorastających pociech, jak i pełnoletnich osobników. Tu być może leży przyczyna coraz większej popularności w Polsce strzelectwa amatorskiego. Nie bez znaczenia jest też zapewne dostępność strzelnic goszczących, a nawet trenujących, całe rodziny.

Dzisiaj entuzjasta łowiectwa i ambitny posiadacz broni dąży do zdobycia jak najlepszych kwalifikacji strzelniczych, dlatego po nabyciu właściwego wyposażenia w postaci wiatrówki i śrutu do niej odbywa liczne ćwiczenia. Aby umożliwiały one stuprocentowe wykorzystanie potencjału karabinka potrzebna jest dobra amunicja, starannie dobrana pod względem kalibru, masy oraz kształtu. Warto również zainwestować w sprawdzonego producenta, jakim jest np. firma AP Polska Kiecoń wytwarzająca śrut do wiatrówek marki Olympia Shot.

Teraz w sklepie combat dostaniesz pociski Olympia Shot przeznaczone do różnego rodzaju wiatrówek – dla amatorów i strzelców sportowych. Zmieniająca się oferta sprzedażowa obejmuje takie modele jak: ostro zakończony, precyzyjny i szybki pointed, pozostawiający równe przestrzeliny flat z płaskim czołem, półokrągły domed typu diabolo stosowany na dużych odległościach bądź profesjonalny slug zasilający mocne karabinki. Wszystkie odmiany śrutu są niezawodne, gdyż przed wysyłką przechodzą rygorystyczne kontrole.

Co trzeba wiedzieć o marce Olympia Shot?

Polska marka Olympia Shot powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie branży strzeleckiej. I chociaż musiano się zmierzyć z ugruntowaną na pozycji lidera zagraniczną konkurencją, udało się stworzyć produkty z powodzeniem rywalizujące z nią. A to za sprawą inicjatywy Piotra Kieconia, który w 2018 roku uruchomił kompleksową linię produkcyjną w Goleszowie. Tutaj we współpracy z fachowcami reprezentującymi dziedzinę strzelectwa zaczęto produkować śrut dedykowany treningom oraz rozgrywkom meczowym.

Dzięki zaangażowaniu doświadczonych specjalistów można było także zaprojektować pociski dla zawodników najwyższej rangi. Artykuły marki Olympia Shot spotkały się z powszechnym uznaniem, ponieważ użytkownicy docenili ich jakość, na którą bez wątpienia wpłynęła klasa komponentów oraz szczegółowa selekcja. Ponadto warto tu zaznaczyć, że poszczególne serie śrutu sprawdzono na firmowej strzelnicy, więc do rąk odbiorcy mógł trafić wyłącznie przetestowany wyrób. Firma, chcąc zainteresować każdego miłośnika strzelectwa, przygotowała pełną paletę amunicji mieszczącą podstawowe modele śrutu, a obok nich poszukiwane wyspecjalizowane egzemplarze oraz alternatywne postacie bezołowiowe. Na wyjątkową uwagę zasługują zwłaszcza te nieszkodliwe dla środowiska ekopociski tudzież bijące rekordy popularności warianty z wklęsłym czubkiem. Sprawdź, jak spisuje się śrut Olympia Shot dostępny w sklepie combat.