Protektor

Protektor

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Protektor — najlepsze wsparcie Twoich nóg

Jak ważne są wygodne buty, przekonał się każdy, komu przyszło się zmierzyć z męczącą trasą, uciążliwymi warunkami atmosferycznymi lub długotrwałym przymusem niezdejmowania ich z nóg. Tak doświadczony użytkownik docenia teraz komfort, jaki może podarować dobrze dobrana osłona stóp i dlatego korzysta wyłącznie z ofert sprawdzonych marek. Należy do nich bez wątpienia Protektor - polski producent obuwia specjalistycznego, obecny również w sklepie combat. Warto więc skorzystać z jego propozycji.

Jeden z największych wytwórców w Europie butów ochronnych oraz przeznaczonych do specjalnych misji, wystawia na sprzedaż w sklepie combat buty Grom. Ta seria obejmuje modele taktyczne dedykowane pracownikom ochrony, grupom paramilitarnym oraz wszelkiej maści podróżnikom. Typ Protektor Grom1 zapewnia trwały materiał i konstrukcję dającą stabilność stopy podczas marszu po nierównym podłożu. Podobne cechy posiada Protektor Grom 2 o wysokiej cholewce i antypoślizgowej podeszwie.

Natomiast Grom Protektor Plus, przede wszystkim ochroni przed zimnem i przemoczeniem stóp. Przyda się zatem np. miłośnikom survivalu wędrującym po rozmaitym gruncie, jak i służbom mundurowym, które działają w obszarze zurbanizowanym. Z uwagi na antybakteryjną oraz odporną na ścieranie podszewkę mogą przypaść do gustu również Tobie. Za to za potrzebami osób wykonujących trudne zadania nadąży linia Protektor Desert – lekka, stylowa, z systemem szybkiego wiązania i samoczyszczącym spodem.

Protektor — jak powstała ceniona marka?

Był rok 1944 wciąż niosący piętno wojny, kiedy to uruchomiła produkcję „oficerek” fabryka w Lublinie. Miała ona zaspokoić zapotrzebowanie Armii Polskiej na ten deficytowy towar. 15 lat później ta sama fabryka połączyła się z miejscowymi zakładami garbarskimi, dając początek Lubelskim Zakładom Przemysłu Skórzanego im. Mariana Buczka. Kolejne lata prowadziły do powstawania licznych spółek krajowych i zagranicznych, a co za tym idzie do rozrastania się przedsiębiorstwa. W rezultacie w 2009 r. powstał Protektor S.A.

Firma Protektor S.A. w obecnym kształcie dysponuje 3 oddziałami w Europie i dystrybuuje towar do 34 krajów świata. Jego odbiorcami są min. funkcjonariusze Wojska Polskiego, Bundeswehry, strażacy, ratownicy czy policjanci. Wysoka jakość trzewików zharmonizowana z funkcjonalnością sprawia, że korzystają z nich także klienci potrzebujący porządnej ochrony nóg. Ponieważ marka Protektor spełnia wszystkie wymagania NATO dotyczące butów militarnych, toteż okazuje się niezawodna na każdym polu działalności

Stawiając na produkty tego wytwórcy, możesz liczyć na solidne wykonanie, najlepsze materiały - wśród których przeważa naturalna skóra oraz ergonomiczną budowę. Projekty poprzedzone licznymi testami i badaniem preferencji odbiorców z najbardziej wyczerpujących fizycznie branż zawodowych przynoszą wyśmienite efekty, o czym Ty też możesz się przekonać nabywając buty Grom Protektor w sklepie combat.