Source

Source

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Source — niedościgniony ekspert od nawadniania

Systematyczne zasilanie organizmu wodą jest niezwykle ważne podczas uprawiania każdej aktywności fizycznej. I chociaż suchość w ustach i pragnienie zaczynasz odczuwać dopiero po upływie kilku godzin intensywnego wysiłku, to proces nawadniania należy rozpocząć znacznie wcześniej. Do tego służą zwykłe jednorazówki z płynem oraz turystyczne filtry do wody i systemy hydracyjne. Wśród tych ostatnich dominuje worek w pokrowcu oraz bukłak. Source – spec w tej branży oferuje liczne poręczne wzory i rozmiary.

Dzisiaj w sklepie combat znajdziesz zarówno bukłak Source 3l, jak i najczęściej wybierany bukłak Source 2l. Oczywiście, nie brakuje tu także modeli 1 litrowych. Decydując się np. na serię reprezentowaną przez bukłak Source Tactical, otrzymujesz zbiornik na wodę połączony z plecakiem transportowym. Taki patent sprawi, że zyskasz dodatkowy element większego wyposażenia. Z kolei bukłak Source widepac ultimate hydration system 2l okaże się wygodniejszy podczas np. górskich wędrówek, ponieważ zajmie niewiele miejsca w plecaku.

Wykonany z rewelacyjnego tworzywa zatrzyma świeży smak wody, zapobiegnie namnażaniu bakterii i zadba o transport bez rozlewania zawartości. Jeśli jednak planujesz nieco dłuższy marsz czy jazdę na rowerze bardziej pomocny okaże się bukłak na wodę Source Widepack Divide 3l. Za sprawą tego innowacyjnego wariantu z odrębnymi komorami zasilisz się zmineralizowaną wodą albo napojem izotonicznymi bądź sokiem. W rozróżnieniu ich pomoże Ci rurka w odpowiednim kolorze. Zawsze też możesz skorzystać z innych rozwiązań Source.

Source – jak zdobywa się pozycję lidera?

Firma Source, założona w 1989 roku przez Yoki Gilla i Daniela Benoziliyo, początkowo trudniła się wytwarzaniem sprzętu outdoorowego i sportowego. Jednakże z biegiem czasu przedsiębiorstwo ulokowane u podnóża masywu górskiego Karamel w Izraelu rozszerzyło swoją działalność o projektowanie i tworzenie elementów oporządzenia dla organizacji paramilitarnych oraz wojskowych. Ze szczególnym uznaniem spotkały się zwłaszcza systemy hydracyjne opracowane przez tę firmę.

Bazujące na nowoczesnych technologiach i przybierające rozmaite formy o odmiennych pojemnościach, od razu zyskały popularność tak w gronie amatorów dynamicznego ruchu, jak i żołnierzy. Ponieważ typowy bukłak na wodę Source proponował system Taste Free troszczący się o nienaruszony smak wody bez nutek plastiku, technologię Grunde Guard – blokującą proces powstawania bakterii, a ponadto Glass Like, czyli tak gładkie szkło, że nic do niego nie przylegnie, toteż momentalnie stał się hitem.

W dodatku większość produktów Source gwarantowała kompatybilność ze współcześnie stosowanymi systemami oporządzeniowymi. Tak pozostało do chwili obecnej, gdyż Source - bukłak swojego pomysłu wyposaża w niski profil pasujący do kamizelek taktycznych bądź plecaków. Użytkownicy doceniają także łatwy dostęp do wnętrza worka, a co za tym idzie możliwość dokładnego czyszczenia go oraz przyjazny ustnik z zabezpieczeniem. Poznaj w sklepie combat samodzielne bukłaki Source bądź warianty zamknięte w pokrowcach.