Survival Kettle

Survival Kettle

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Survival Kettle — nieoceniony sojusznik każdej wyprawy

Obcowanie z naturą przynosi same korzyści. Dlatego, gdy nadarza się ku temu okazja, wyruszasz w plener. Czasem Cię nogi poniosą w odległe zakątki kraju, a innym razem w nieodkryte miejsca potoczą się koła rowerowe lub dopłynie kajak. Bez względu na to, jak dotrzesz do celu, w końcu nadejdzie pora relaksu, której asystować będzie kubek kawy lub ciepły posiłek. Lecz zanim dodadzą Ci energii, musisz rozpalić palenisko, więc potrzebny okaże się czajnik Survival Kettle albo kuchenka - stanowiące część oferty sklepu combat.

Dlaczego właśnie czajniki turystyczne Survival Kettle godne są polecenia? Ponieważ stanowią nietuzinkowy produkt, sprawdzający się w każdym terenie i warunkach. Taki współczesny samowar, działający na zasadzie płaszcza wodnego ogrzewanego od środka, potrafi zagotować w 3-4 min około 1,2 l wody, a do jego aktywności wystarczy zaledwie garść zebranego suszu. Czajniki turystyczne stalowe przysłużą się samotnym wędrowcom i podróżującym w grupie, gdyż posiadają zarówno pojemność 0,4 l, jak i 0,7 l czy 1,2 l.

Wyróżnia je też kompaktowość ułatwiająca transport, podobnie jak serię kuchenek tego producenta. Wybierając np. linię Survival Ketlle Pro, otrzymujesz cały zestaw składający się z paleniska, nadstawki, płyty i rusztu, dzięki czemu Twoje „kucharzenie” może wykroczyć poza zwykłe przygotowaniu wrzątku. W sklepie combat znajdziesz nie tylko czajniki turystyczne składane, ale także „piecyki” o różnej konstrukcji, dające się złożyć w niewielki pakunek. Warto postawić na polską markę ceniącą potrzeby klienta.

Survival Kettle — jak rodzą się dobre pomysły?

O tym, jaką przyjemność daje odpoczynek z gorącym naparem w dłoni, wiedzą wszyscy poszukiwacze przygód. A jeśli do tego można delektować się napojem w miłym towarzystwie, zadowolenie ulega podwojeniu. Co jednakże zrobić, gdy woda w termosie wystygła, a w pobliżu brak osad ludzkich? Przed takim dylematem stanęli podczas spływu kajakowego dwaj miłośnicy survivalu – Krzysztof Sobiech i Dariusz Wójcik.

Wtedy to, postanowili zaprojektować i wyprodukować uniwersalny model czajnika - charakteryzujący się niezawodnością, bez względu na aurę pogodową. Po konsultacjach ze znajomymi podróżnikami i znawcami tematu bushcraftu mieli pewność, że czajnik na wycieczkę bądź daleką eskapadę musi być skuteczny, komfortowy w przenoszeniu i łatwy w obsłudze. I tak oto przy okazji narodzin prototypu zawiązała się spółka Survival Kitle, stawiająca sobie za cel wytwarzanie mobilnych kuchenek oraz samowarów polowych.

Polski producent odkąd pojawił się na rynku, czyli od 2014 roku, zdobywa uznanie licznych obieżyświatów. Zaś jego wyroby trafiają tak do sakw kajakarzy, jak i na pola namiotowe, działki czy stanowiska wędkarskie. Co ważne, w kategorii sprzętu turystycznego na liście przodujących marek wymieniana jest właśnie Survival Kettle. Opinie użytkowników też są pochlebne i zachęcające do zakupu. Zatem, wytypuj w sklepie combat Survival Kettle. Cena nie będzie tu przeszkodą, a raczej zachętą.