T4E

T4E

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

T4E — marka zaawansowanej broni do samoobrony i treningu

Mając do czynienia z militariami, zetknąłeś się zapewne z niemiecką firmą Umarex, gdyż należy ona do najbardziej prężnych i rozpoznawalnych na świecie producentów broni. Teraz koncern wzbogacił szeroki wachlarz produktów o osobną linię nowoczesnych markerów taktycznych przeznaczonych do szkoleń, treningów i obrony własnej. Seria T4E dedykowana jest tak zawodowcom, jak i debiutantom, więc rewolwery czy karabiny pierwszorzędnej jakości mogą należeć również do Ciebie. Wystarczy odwiedzić sklep combat.

Znajdziesz tu repliki t4e RAM (Real Action Marker) obsługujące kulki gumowe, gumowo- stalowe oraz proszkowe lub pieprzowe. Dostępne w różnej formie mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. T4E pistolety zasilane kapsułą CO2 przysłużą się w razie zagrożenia, bo już samym profesjonalnym wyglądem odstraszają potencjalnego napastnika, a do tego dysponują sporą energią np. 11 J i zasięgiem ok. 25 metrów. Z kolei karabiny t4e przydają się podczas ćwiczeń jednostek specjalnych bądź rozgrywek paintballa.

Przykładowo strzelba T4E SG68 typu RAM, miotająca kulkami (z dowolnym wypełnieniem) o rozmiarze prawie 18mm, rozgromi przeciwników w trakcie zawodów rekreacyjnych bądź manewrów taktycznych. Sklep combat dba o dostarczenie pełnego wyposażenia, toteż obok broni krótkiej i długiej znalazła miejsce amunicja HDR T4E. Jeśli wybierzesz np. replikę obronną RAM T4E HDR 50, to wraz z nią otrzymasz magazynki do rewolweru hdr 50 T4E. W ten sposób od razu po zakupie Twoja broń będzie gotowa do przeprowadzenia akcji.

Co warto wiedzieć o marce T4E?

Rozpoznawalna w wielu krajach na świecie marka T4E działa pod skrzydłami potężnego niemieckiego przedsiębiorstwa Umarex. Obecnie wszystkie artykuły linii RAM występują pod jej szyldem. A należą do nich t4e pistolety, t4e karabinki oraz niezbędne t4e akcesoria. Markery RAM zasilane jednorazową kapsułą CO2 przystosowane są do różnego rodzaju kulek, w związku z tym mogą popisać się sprawnością i efektywnością zarówno w czasie szkoleń służb mundurowych, jak i w obszarach samoobrony.

Broń T4E dlatego tak chętnie wykorzystywana jest w czasie praktyk formacji wojskowych, ponieważ odznacza się realizmem wykonania i działania. Zatem pozwala opanować perfekcyjnie obsługę i poznać skutki uderzeń pocisków, bez wyrządzania obrażeń. Oprócz tego, przy zachowaniu wszystkich atrybutów broni oryginalnej, wymaga znacznie niższych kosztów. Chcesz czuć się bezpiecznie? A może planujesz ćwiczenia lub grę zespołową? W tych przypadkach Twoje oczekiwania zaspokoi markaT4E oferowana przez sklep combat.