Travellunch

Travellunch

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Travellunch — alternatywą dla tradycyjnego prowiantu

Zwykła wycieczka, wypad w góry czy trudna ekspedycja nie może się obejść bez chociażby najmniejszej porcji jedzenia. Oczywiście na te krótkie wyprawy wystarcza bidon z płynem i jakaś przekąska, ale już kilkudniowy pobyt w okolicach oddalonych od schronisk czy zajazdów wymaga zaopatrzenia się w solidny posiłek. I tutaj wybór wytrawnych turystów pada na pożywienie liofilizowane, ponieważ jest lekkie, zajmuje niewiele miejsca i dostarcza odpowiedniej ilości niezbędnych kalorii.

Pozostaje tylko wytypować właściwego producenta, a do takich należy bez wątpienia niemiecki Travellunch. Ta marka słynie z dań organicznych wytworzonych z naturalnych składników, bez udziału wspomagaczy smaku, konserwantów i innych środków stosowanych obecnie w przetwórstwie spożywczym na masową skalę. Aktualnie w ofercie sklepu combat znajdują się różnorodne podwójne racje żywnościowe, dzięki którym skomponujesz ulubiony obiad, śniadanie i kolację dla siebie oraz towarzysza bądź towarzyszki podróży.

A spotkasz tu bogactwo smaków jak w najlepszej jadłodajni. Zatem po męczącej wędrówce uraczysz się dwudaniowym posiłkiem złożonym z np. zupy pomidorowej z grzankami lub rosołu z makronem, a dopełnieniem jej będzie np. wołowina pikantna z ryżem. Jeśli natomiast preferujesz pokarmy wegetariańskie, czeka na Ciebie kasza kuskus, pasta w sosie serowym bądź paprykowym i wiele innych. Travellunch dysponuje też deserami i wersjami obiadów dla dietetyków, które wraz z resztą propozycji zadawalają tak smakiem, jak i ceną.

Z czego słynie Travellunch?

Travellunch to marka wchodząca w skład niemieckiej firmy Simpert Reiter - założonej w 1928 roku. Ceniona w branży spożywczej ze względu na jakość oferowanych artykułów, czego dowodem mogą być liczne certyfikaty, doczekała się również wielu nagród. Lata doświadczeń sprawiły, że ten producent zna doskonale wymagania potencjalnego odbiorcy i wie, jak ważną rolę w jadłospisie pełni zdrowa żywność. Dlatego też jego liofilizowane posiłki przygotowywane są zgodnie z surowymi zasadami firmy.

Do których należy kontrola bakteriologiczna sprowadzanych surowców oraz dokładna ich selekcja, a ponadto bezwzględna higiena podczas przyrządzania jedzenia. Z kolei wdrożenie specjalnej technologii w produkcji powoduje, iż dania są pożywne i niepozbawione aromatu, a do tego zachowują swoje właściwości nawet do 5 lat. W związku z tym możesz je wykorzystać podczas niejednej podróży, ciesząc się wybranymi przez siebie smakami. A do dyspozycji masz porcje mięsne, wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe oraz deserowe.

Za sprawą tak szerokiej gamy posiłków stworzenie własnego urozmaiconego menu nie będzie problemem. Przyjemność z apetycznych potraw tej marki czerpią sportowcy i turyści na całym świecie, bo mając w plecaku torebkę Travellunch, mogą w każdej chwili zaspokoić apetyt i dostarczyć sobie wymaganej dawki energii. Co jest niezwykle ważne w warunkach wzmożonego wysiłku fizycznego. Jeśli rozważasz zakup strawy liofilizowanej, to nie zwlekaj z decyzją, gdyż saszetki Travellunch w sklepie combat mogą spełnić Twoje oczekiwania.