Walther

Walther

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

4 produkty

Walther — najwyższa półka jakości

Z czym kojarzy Ci się marka Walther? Zapewne z pistoletem. I jest to jak najbardziej trafne łączenie, bowiem ten przedsiębiorca słynie z doskonałej broni bojowej, wyczynowej oraz karabinków sportowych, jak również pistoletów rekreacyjnych zasilanych CO2. Oprócz tego wytwarza uzupełniające akcesoria do strzelania w postaci celowników, kulochwytów, pokrowców itp. Doskonali się ponadto w produkcji latarek, noży i artykułów do samoobrony. Teraz rozległą paletę tych przedmiotów znajdziesz w sklepie combat.

Najbardziej poszukiwaną propozycją firmy Walther jest pistolet Walther P99 - znany fanom Jamesa Bonda. Obecny agent 007 zamienił rewolwer PPK na bardziej unowocześniony model. Z tej niezwykle pożądanej broni korzystają też służby mundurowe całego świata. Obecnie dostępny w sklepie combat jako replika pneumatyczna - Walther PPK/S oraz w odsłonie airsoftowej. Równie ciekawą ofertę stanowi najnowsza wersja sławnego PPK – PPQ Diabolo oraz pistolet obronny PPQ.

Co ważne, swoją broń możesz uczynić jeszcze skuteczniejszą, wyposażając ją w celownik laserowy lub latarkę. W sklepie combat spotkasz serię latarek Walther PRO, w której występują małe egzemplarze NL zasilane okrągłą baterią, PL - dające różne możliwości ładowania oraz XL wyposażone w potęgę światła. Tutaj zaopatrzysz się także w nowatorski nóż składany i multitool. A o Twoje bezpieczeństwo zadbają liczne produkty sygnowane znakiem firmy, jak choćby gaz pieprzowy Prosecur czy pałka teleskopowa.

Historia Walther

Wszystko zaczęło się w niewielkiej miejscowości Zella – Mehlis na południu Niemiec. Kiedy to w 1886 roku Carl Walther rozpoczął wytwarzanie długiej broni sportowej i myśliwskiej. Była wykonana perfekcyjnie, ale hitem okazał się dopiero pistolet Walther PP wykonany po I wojnie światowej przez syna Carla – Fritza. Model zyskał natychmiastową popularność i wymusił masową produkcję, która trwa nieprzerwanie od 1929 roku.

Kolejne wdrożenie najlepszych rozwiązań zaowocowało w 1931r. udanym egzemplarzem Walthera PPK. Zdobył on takie uznanie, że trafił w ręce niemieckiej policji oraz zaakcentował swoją obecność w świecie cywilnym Europy i USA. Stał się też obowiązkowym „towarzyszem” agenta 007. Stopniowo firma rozszerzyła aktywność twórczą o karabinki, pistolety wyczynowe oraz broń sportową, która przyczyniła się do zwycięstwa niejednego olimpijczyka.

Rok 1993 przyniósł sporą zmianę, gdyż doszło do fuzji z koncernem Umarex. Dzięki niej marka Walther umocniła swą pozycję na światowym rynku, nie rezygnując z bogatego doświadczenia. Konsekwencją nowej siły było założenie w 2005 r. na terenie miasta Ulm najnowocześniejszej fabryki broni w Europie. Obecnie w katalogu produktów wytwórcy Walther, oprócz broni, znajdują się lunety do wiatrówek, latarki, liczne akcesoria obronne i dodatki strzeleckie. Odszukaj je w sklepie combat.