Odstraszacze ultradźwiękowe

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Odstraszacze ultradźwiękowe – skuteczna bariera ochronna

Przebywanie na świeżym powietrzu daje wiele przyjemności i jest korzystne dla organizmu. Jednak spacer po lesie, piknik na polanie czy nawet obecność w przydomowym ogrodzie stwarza niebezpieczeństwo napotkania szkodliwych pajęczaków lub agresywnych zwierząt. Dlatego przed spotkaniem z naturą, warto uzbroić się w urządzenie, które pozwoli Tobie i Twoim bliskim uniknąć niepożądanych sytuacji.

Jakie korzyści przynoszą odstraszacze ultradźwiękowe?

Elektroniczne urządzenia skutecznie zniechęcające zwierzęta do ataku zostały opracowane w oparciu o wiedzę ekspertów. Zastosowano w nich przyrządy emitujące drażniące dźwięki o wysokiej częstotliwości. Ludzkie ucho ich nie słyszy. Jednak doskonale wyłapują je na przykład psy i wyczuwają je kleszcze, na które działają one odstraszająco.

W ten sposób udaje się bezinwazyjnie wyeliminować zagrożenie z otoczenia. Bowiem odstraszacze ultradźwiękowe są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla ludzi oraz domowych pupili. A do tego zajmują mało miejsca, cechują się mobilnością i łatwością w użyciu.

Ultradźwiękowe odstraszacze kleszczy – zanim wyruszysz na łono natury

Chcesz cieszyć się urodą przyrody bez przykrych niespodzianek? Otocz się zatem niewidoczną osłoną, chroniącą przed grożącymi boreliozą ukąszeniami. Jak to możliwe? Wystarczy dopiąć do paska plecaka lub zawiesić na przegubie dłoni niewielkie urządzenie wysyłające na odległość kilku metrów odstraszające tony. Wprowadzą one dezorientację u potencjalnego pasożyta i uniemożliwią mu zlokalizowanie ofiary. Dzięki bardzo długiej żywotności baterii (około 3 tys. godzin) zyskasz podczas bliskich i dalekich wypraw poczucie bezpieczeństwa.

Odstraszacz psów ultradźwiękowy – powstrzymaj czworonoga przed atakiem

Spacerując, biegając czy jeżdżąc rowerem po terenach mało zabudowanych, możesz napotkać bezdomne i nieprzyjazne psy. Takie zdarzenia mają również miejsce w czasie pracy kurierów, policjantów lub listonoszy. Jak uniknąć niebezpieczeństwa, nie robiąc krzywdy zwierzętom? Właśnie o tym pomyśleli producenci ultradźwiękowych odstraszaczy. Mając przy sobie taki przyrząd, uruchamiasz go, nakierowujesz na czworonoga i bez strachu czekasz na wycofanie się zwierzaka, zaniepokojonego nieznanymi mu odgłosami.

W podobny sposób zadziała odstraszacz stacjonarny z czujnikiem ruchu. Okaże się on niezwykle przydatny w obejściu domu, kiedy nie masz wystarczającego ogrodzenia. Model wyposażony dodatkowo w sygnały świetlne, pierwszorzędnie sprawdzi się w roli straszaka psów i innych nieproszonych gości.

Ultradźwiękowy odstraszacz kun – zabezpiecza Twój dobytek przed szkodnikami

Kuny, podobnie jak inne łasicowate, szukają dla siebie ciepłych, przytulnych miejsc. Dlatego nikogo nie dziwi ich obecność w stodole, magazynie, garażu, a nawet w samochodzie. Niestety ich aktywność wiąże się z licznymi szkodami, w postaci na przykład przegryzionych kabli. Jak efektywnie pozbyć się tych małych szkodników?

Tutaj także pomocny okaże się odstraszacz. Zmienna emisja dźwięków o wysokiej częstotliwości znacznie obniży komfort środowiska, w którym szybko adoptują się gryzonie. Ponieważ docierające do nich fale są nieregularne, trudno się z nimi oswoić. W takiej sytuacji pozostaje tylko ucieczka i znalezienie bardziej przyjaznego schronienia. Mając na uwadze fakt, że ultradźwięki nie wydostają się poza ściany, warto zaopatrzyć się w kilka takich urządzeń, aby zabezpieczyć jak największą przestrzeń.

Jakie miejsce, takie straszaki na zwierzęta

Model straszaka na niepożądane zwierzęta powinien zależeć od jego przeznaczenia. Bowiem inne cechy przydatne będą w egzemplarzu przenośnym, a inne w stacjonarnym. Podczas wędrówek w plenerze liczyć się będzie rozmiar, poręczność, łatwość obsługi i szybka skuteczność. Sprawdzą się tu odstraszacze na baterie o długiej żywotności. Natomiast w obejściu gospodarstwa domowego priorytetowa okaże się odporność na warunki atmosferyczne i solidna obudowa oraz dostatecznie duży zasięg wysyłanych fal.

Dzięki innowacyjnym, odstraszającym urządzeniom, nie musisz stosować drastycznych metod pozbywania się nieprzyjaznych Ci stworzeń. Bezinwazyjne, lecz skuteczne zniechęcenie do ataku to dobroczynny gest dla wszystkich żywych istot. Dlatego przed wyjściem z domu, zaopatrz się w odstraszacze ultradźwiękowe w internetowym sklepie combat.