celuj w pasję


odkryj wiatrówki Paganax

poznaj markę Paganax

Szukasz jakościowego sprzętu w dobrej cenie, który pomoże Ci rozwijać Twoją pasję? Zamów produkty Paganax. To nowa marka wiatrówek PCP na naszym rynku. W nowoczesnym parku maszynowym powstają karabinki i pistolety pneumatyczne, które z powodzeniem rywalizują z konstrukcjami niemieckimi i angielskimi. Wiatrówki Paganax dopasujesz do własnych upodobań, dzięki czemu możesz komfortowo rozwijać swoje umiejętności.

DOPASOWANIE DO STRZELCA

Regulacja stopki i baki policzkowej pozwala Ci ergonomicznie dostosować wiatrówkę do własnych upodobań. Dzięki regulatorowi ciśnienia określisz pożądaną energię strzału.

Szybkość i precyzja

Boczna dźwignia przeładowania typu biatlonowego zapewnia Ci szybkie strzelanie, a duży kartusz umożliwia oddanie wielu strzałów z jednego ładowania. Co więcej, w zestawie znajdziesz dwa magazynki i wkładkę jednostrzałową.

Dokładne celowanie

Za sprawą zintegrowanej szyny 11 i 22 mm możesz zastosować różne montaże pod celowniki optyczne.

Regulowany spust

Dzięki niemu dostosujesz drogę i siłę potrzebną do oddania strzału, ustawisz też język spustowy pod odpowiednim kątem.

Precyzyjny manometr

Poinformuje Cię, jakie ciśnienie jest w kartuszu i kiedy musisz go dopompować.

Gwintowana lufa

Zapewnia Ci wyjątkową precyzję, dzięki czemu możesz strzelać na większą odległość niż typowy dystans wiatrówkowy.

Ciche strzelanie

Gwint zewnętrzny na końcu lufy umożliwia Ci zastosowanie urządzeń wylotowych, np. tłumików, co znacznie wycisza dźwięk strzału.

Wysoka jakość wykonania

Wiatrówki w zależności od wersji mają osady polimerowe – o dużej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne, lub drewniane – wykonane z wysokiej jakości orzecha tureckiego.

sprawdź wszystkie wiatrówki Paganax
– dostępne tylko w combacie

sprawdź