Armytek

Armytek

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Armytek — wirtuoz we władaniu światłem

Latarka należy do tych przedmiotów codziennego użytku, bez których trudno się obejść. Gdy zapada zmrok staje się nieodłącznym towarzyszem biegaczy, rowerzystów, turystów czy zwykłych spacerowiczów. Jej obecność cenią także ratownicy, pracownicy służb mundurowych i można by tak wymieniać bez końca, bo właściwie każdy powinien ją mieć. Tylko trzeba wybrać taki model, który będzie bezawaryjny i sprosta Twoim potrzebom. W tym celu warto poznać produkty firmy Armytek proponowane przez sklep combat.

Dlaczego? Bowiem latarki Armytek to przynajmniej 10 – letnia niezawodność, gwarantowana przez producenta oraz technologia na najwyższym poziomie. Wśród bogatej oferty tej marki, w sklepie combat czeka na Ciebie np. latarka czołowa Armytek wizard pro - idealnie sprawdzająca się w każdych warunkach. Ponieważ dysponuje mocą sięgającą nawet 2150 lumenów i zasięgiem powyżej 115 m, rozjaśnisz jej światłem najgłębsze ciemności. Natomiast w szczególnie trudnych sytuacjach ratunkiem może być Armytek barrakuda.

Latarki Armytek z serii Armytek Barrakuda:

Latarka Baraccuda XP-L HI White

Latarka Baraccuda PRO XHP35 HI White

Latarki Armytek z serii Armytek Wizard:

Latarka czołowa Armytek Wizard v3 Magnet USB White

Latarka czołowa Armytek Wizard Magnet USB WR White

Ta seria cechuje się bardzo długą wiązką promieni, posiada zwykły i taktyczny tryb działania oraz 9 programów, a konstrukcja umożliwia jej montaż na broni. Za to jeśli potrzebujesz typowo taktycznej wersji latarki, sięgnij po wielofunkcyjny Armytek predator z wydajną diodą o wysokiej mocy. Dla wymagających użytkowników przygotowano też zaawansowany pod względem elektroniki i budowy, ale prosty w obsłudze wariant Armytek prime c. Wytrzymały na upadek nawet z 10m – podobnie jak pozostałe modele – zasługuje na uwagę.

Latarki Armytek z serii Armytek Predator:

Latarka Armytek Predator Pro XHP35 HI Warm

Latarka Armytek Predator Pro XHP35 HI White

Latarka Armytek Predator XP-L HI White

Latarka taktyczna Armytek Predator XP-L HI Warm

Latarki Armytek z serii Armyter Prime C1 i C2:

Latarka Armytek Prime C1 Magnet USB XP-L White

Latarka Armytek Prime C2 Pro Magnet USB XHP35 Warm

Latarka Armytek Prime C1 Magnet USB XP-L Warm

Latarka Armytek Prime C2 Magnet USB XP-L White

Latarka Armytek Prime C2 Magnet USB XP-L Warm

Historia marki Armytek

Zazwyczaj o sukcesie firmy przesądza nie łaskawość losu, ale intensywna praca, ambicja oraz umiejętności zespołu. Tak też było w przypadku kanadyjskiego przedsiębiorstwa Armytek. Od 2007 r. inwestorzy rozpoczęli działania polegające na pozyskiwaniu współpracy wybitnych naukowców z dziedziny lotniczej, wojskowej i kosmicznej, aby zaprojektować sprzęt oświetleniowy najwyższej klasy dla bezkompromisowych odbiorców. Kiedy to udało się, oficjalnie zarejestrowano w 2010 roku w stanie Ontario przedsiębiorstwo Armytek.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych komponentów od japońskich i amerykańskich producentów oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, powstały bezkonkurencyjne latarki. Tworzone z myślą o ludziach potrzebujących światła w rozmaitych obszarach, wyróżniają się obudową odporną zarówno na wodę, jak i ekstremalne temperatury oraz urazy spowodowane potężnymi uderzeniami. Zadbano też o wysoki poziom optyki umożliwiający zasięg ( w zależności od modelu) od 100 do nawet 800 m.

Obecnie główna siedziba korporacji znajduje się w Kanadzie, lecz poszczególne file działają w różnych krajach świata, z powodzeniem rozprowadzając wyprodukowany towar. Trafia on do tych, którzy potrafią docenić nowoczesne patenty producenta współgrające z najwyższą jakością. Teraz latarki codziennego użytku, taktyczne, czołowe czy „szperacze” marki Armytek mogą należeć również do Ciebie, jeśli je wybierzesz w sklepie combat.