Bushmen

Bushmen

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bushmen — marka wspierająca poznawanie świata

Każdy lubi przebywać na łonie natury, bo nawet krótki odpoczynek w jej otoczeniu koi nerwy i relaksuje. A jeszcze więcej daje dłuższe obozowanie z dala od cywilizacji albo wyprawa w nieznane obszary. Wówczas można poznać rytm życia przyrody, a przy okazji swoje możliwości radzenia sobie w warunkach naturalnych. Aby jednak w pełni delektować się środowiskiem przyrodniczym, trzeba się trochę zorganizować. Czasem wystarczy zawiesić hamak ogrodowy, lecz innym razem będzie potrzebna karimata, koc lub namiot.

O tym co zabrać zabrać ze sobą pod namiot, pisaliśmy tutaj

Potrzeby wszelkiego rodzaju podróżników i miłośników outdooru zaspakaja marka Bushmen - oferująca praktyczny sprzęt na piknik, wytchnienie w cieniu drzew, a także podróż w nieznane. Dlatego musiało się znaleźć miejsce na jej produkty w sklepie combat. Teraz dostaniesz od ręki hamak bushmen albo hamak z moskitierą, dzięki którym uzyskasz pełne odprężenie. Lekkie, pakowne hamaki pozwolą zabrać się wszędzie, więc sen lub marzenia na jawie mogą się snuć w oderwaniu od twardej i zimnej ziemi.

Co jeszcze może Ci się przydać? Organizując prowizoryczne posłanie na gołym podłożu, musisz wziąć pod uwagę takie niedogodności, jak wilgoć, brak gładkości powierzchni oraz chłód. Wtedy niezwykle pomocna okaże się specjalna karimata bushmen, która je odizoluje od Twojego ciała. Dodatkowo, spisze się również w roli wkładki do śpiwora. Podobne zadanie wykona koc ratunkowy, przeobrażający się także w poncho i ciepłą kołderkę. A jeżeli nie wędrujesz z namiotem, pomyśl o płachcie – także dostępnej w sklepie combat.

Historia marki Bushmen

Bywa, że idea marki trafia w odczucia odbiorcy, ale unosi się za wysoko, zbyt odbiegając od wytwarzanego towaru. Jednakże nie w tym przypadku. Istniejącej od 2010 roku polskiej firmie Bushmen przyświeca cel sięgania poza granice możliwości. Wiąże się to z odrzucaniem gotowych wzorców, ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań, testowaniem oraz monitorowaniem satysfakcji użytkowników.

W wyniku tych działań powstaje kompleksowe wyposażenie poszukiwacza przygód, survivalowca czy zwykłego zwolennika outdooru. „Dedalowe skrzydła” pozwalają marce Bushmen wytrwale zmierzać do osiągnięcia takich rezultatów, które uczynią każdy zakątek świata dobrze znajomym domem. A do tego potrzebna jest praca zespołu projektującego, a zarazem sprawdzającego funkcjonalność, niezawodność i prostotę wyprodukowanych artykułów.

Odwiedź nasze poradniki o bushcrafcie i survivalu.

Aby dotrzeć do większego kręgu zainteresowanych, Bushmen bierze udział w międzynarodowych wystawach, takich jak np. Targi Outdoor 2017 - organizowane we Friedrichshafen. Dzięki temu renoma marki sięga poza granice kraju. Szeroka oferta producenta obejmująca ekwipunek przetrwania w postaci: namiotów, hamaków, karimat, koców, płacht biwakowych i wielu innych cechuje się przede wszystkim użytecznością i wielozadaniowością. Zatem propozycje Bushmen, sklep combat stawia w pierwszym szeregu.