Fox Labs

Fox Labs

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Fox Labs – lider strefy obronnej

Amerykańska marka Fox Labs , istniejąca na rynku od 1992 roku, zdobyła sławę produkując nowatorskie środki samoobrony – w tym głównie gazy pieprzowe. Ich wysoka jakość spowodowała, że stały się obowiązkowym wyposażeniem agencji rządowych i służb specjalnych w USA, a później organów ścigania na całym świecie. Dbałość o skuteczność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa zadecydowała, że dotarły one również w obszar cywilny. Teraz, np. gaz pieprzowy fox labs dostaniesz od ręki także w sklepie combat.

Dlaczego warto wybierać gazy fox labs? Ponieważ działają wyjątkowo szybko i efektywnie, ale nieinwazyjnie. To znaczy, iż obezwładnisz agresora, nie okaleczając go trwale. A wszystko za sprawą ostrości zastosowanej kapsaicyny, którą określa skala SHU. Dla przykładu gaz pieprzowy 5.3 mln SHU ze stężeniem 2% stanowi piorunujący środek będący w stanie zadziałać już po 3 sek. Natomiast produkt o ostrości np. 2mln SHU ze stężeniem 10% nie od razu poskutkuje, za to mocniej okaleczy napastnika.

A nie o to przecież chodzi, by przestępca poniósł uszczerbek na zdrowiu, tylko żeby odczuł konsekwencje swego czynu. W celu „naznaczenia” go, możesz użyć pojemnika Fox labs green, który zawiera zielony barwnik umożliwiający późniejszą identyfikację albo puszki ze składnikiem widocznym pod światłem UV. W ofercie producenta, udostępnionej przez sklep combat, znajdziesz gaz Fox labs przyjmujący postać strumienia, stożka mgły oraz żelu, więc z łatwością dopasujesz go do swoich preferencji.

Historia marki Fox Labs

Firma Fox labs w roku 1992 przeznaczyła ogromne kwoty na badania, diagnozy wśród organów ścigania i służb porządkowych oraz współpracę z chemikami. W wyniku tych działań w 1994 r. wprowadzono na rynek innowacyjny produkt, którym były aerozole obronne w sprayu 2% OC, 5% OC i 1%OC o wartości 2 mln SHU. Niezawodnością pokonały natychmiast konkurencję i wpisały się na listę największych hitów tamtych lat.

Od tej pory producent zyskał rozpoznawalność nie tylko w USA, a jego kolejne artykuły prześcigały jakością poprzednie. W 1998 pojawiła się nowa linia aerozoli „Five point three” stanowiąca przełom w mniej inwazyjnej technologii. Oferta o formule 2% OC z użyciem wartości 5.3 mln SHU okazała się pierwszorzędna, gdyż przy błyskawicznym rezultacie nie naruszała zdrowia atakującego. Dlatego też, oprócz służb mundurowych, zawędrowała do rąk cywilów z różnych krajów świata.

Amerykańskie przedsiębiorstwo, szukając postępowych rozwiązań, zaproponowało w 2007 r. Fox gaz pieprzowy Mean Green. Seria oparta na użyciu zielonego barwnika zapoczątkowała następne, bazujące na tej samej formule, lecz wprowadzające substancje znakujące widoczne w świetle UV. W ciągu kilkunastu lat, wciąż aktywna i twórcza marka Fox Labs, zajęła pozycję lidera w branży obronnej. Obecnie gazy pieprzowej sygnowane jej znakiem odznaczają się największa mocą, szybkością i bezpieczeństwem, więc warto je mieć.

Polecane poradniki w kategorii samoobrona i bezpieczeństwo:


Wszystko co musisz wiedzieć o gazach do samoobrony.