Quest Metal Detectors

Quest Metal Detectors

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Quest Metal Detectors — marka zasługująca na szlachetny metal

Wykrywacze metali od dawna stosowane są podczas prac archeologicznych czy przy lokalizowaniu niewybuchów, lecz obecnie coraz częściej sięgają po nie amatorzy, ponieważ potrafią dostarczyć wielu emocji. A wszystko dlatego, że ziemia skrywa wiele tajemnic przeszłości w postaci monet, ozdób, bądź cennych przedmiotów, których odnajdywanie może być prawdziwą frajdą. Potrzeba tylko porządnego detektora niemylącego tropów. Zatem w grę wchodzi przede wszystkim marka Quest, bazująca na doświadczeniach twórców.

Wykrywacze metali Quest Metal Detectors cechują się lekkością, prostą obsługą oraz wieloma przydatnym funkcjami, dlatego nie mogło ich braknąć w ofercie sklepu combat. Są tu modele idealnie nadające się do zainicjowania przygody, jak choćby wykrywacz metali Quest X5 oraz wykrywacz metali Quest X10. Obydwie wersje dysponują czytelnym wyświetlaczem LCD, 4 programami pracy oraz posiadają modułową budowę sprzyjającą transportowi i wygodnemu użytkowaniu.

Modele wykrywaczy metali dla początkujących:

Wykrywacz metali QuestX10

Wykrywacz metali QuestX5

Natomiast seria Q, którą w sklepie combat reprezentuje wykrywacz metali Quest 30 i Quest 30+ sprawdzi się na lądzie, a nawet w wodzie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, (bezprzewodowej w przypadku Quest 30+) egzemplarze te zadowolą tak nowicjusza, jak i doświadczonego operatora. Wyposażono je, bowiem w takie funkcje, jak np. dyskryminacja metali czy identyfikacja przedmiotów oraz dodatkowo w możliwość zanurzania do 5m. Oprócz tego zadbano o teleskopową konstrukcję, gwarantującą komfortowe korzystanie

Modele wykrywaczy metali wodoodpornych; dla zaawansowanych:

Wykrywacz metali Q30

Wykrywacz metali Q30+

Quest Metal Detectors — narodziny marki

Marka Deteknix - znana dzisiaj, jako Quest Metal Detectors - powstała w USA w roku 2000 na terenie stanu Kalifornia, w miejscowości Covina. Założyli ją niestrudzeni poszukiwacze metali, znający się na urządzeniach wykrywających. Ponieważ sami korzystali z dostępnych wówczas na rynku wykrywaczy, doskonale wiedzieli, na czym polegają ich niedoskonałości. Postanowili zatem wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć detektor spełniający wszystkie oczekiwania klientów.

Flagowym produktem firmy okazał się Land Xpointer, który zdobył światową renomę. Doceniono w nim zwłaszcza ergonomiczną budowę, łatwą obsługę, wysoką klasę wodoszczelności oraz dostępność różnych stopni czułości. Planując działalność, producenci założyli, że ich wyroby będą nowatorskie i w pełni oparte na postępowych rozwiązaniach technologicznych, bo tylko wtedy nadążą za potrzebami odbiorców.

Zamierzenia swoje spełnili, a kolejne serie produktów znalazły nabywców nie tylko w USA, lecz także w Europie. Szczególnie spodobały się wykrywacze metalu z linii Q i QPro z przodującym detektorem podwodnym Q30 oraz modelem Scuba Tector. W roku 2017 producent zmienił nazwę na Quest Metal Detectors. Dzisiaj pod tym szyldem znajdziesz, również w sklepie combat, wykrywacze metali zaprojektowane przez praktykujących w terenie ekspertów, a więc perfekcyjne i zmodernizowane.

Sprawdź wszystkie dostępne wykrywacze metali w sklepie combat.pl, lub wybierz odpowiedni dla Ciebie model marki Quest Metal Detectors.