Umarex

Umarex

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

10 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

10 produktów

Produkty Umarex w ofercie sklepu combat

Miłośnicy strzelectwa doskonale znają markę Umarex. Już w latach 70. zaakcentowała ona bowiem swoją obecność na rynku, a od tego czasu wciąż dynamicznie się rozwija. Ceniona przede wszystkim za tworzenie idealnie wiernych replik broni, może poszczycić się również kolejnymi seriami doskonałych wiatrówek. Jeśli cenisz najwyższej klasy artykuły, to przejrzyj koniecznie ofertę sklepu combat i wybierz spośród licznych produktów Umarex: pistolet, karabinek, celownik czy niezbędne akcesoria pomocnicze.

Przy oddawaniu strzałów na krótkich dystansach najlepiej sprawdza się pistolet. Zajmuje niewiele miejsca i jest poręczny. Dobrą propozycją dla początkującego będzie np. szybkostrzelna Beretta Elite II, zasilana kapsułką z CO2, lub popularny Umarex XBG, ceniony za niezawodność i atrakcyjną cenę. Natomiast profesjonalistę usatysfakcjonuje Walther CP99 Compact, posiadający tryb spokojnych, precyzyjnych wyrzutów oraz double action.

W przypadku mierzenia do odległego celu wypada już sięgnąć po dłuższą broń, np. po karabinek. Na początek przygody ze strzelectwem wypróbuj np. wiatrówkę łamaną Browning X-Blade Hunter Wood, skuteczną w różnych warunkach. Jeżeli masz już doświadczenie, może spodobać Ci się X-Blade II Gas Piston z nowoczesnym systemem napędowym. W zależności od wybranej broni dopasuj do niej amunicję – dostępną także w sklepie combat wraz z innymi dodatkami strzeleckimi.

Historia Umarex

Firma Umarek powstała w 1972 r. w Niemczech, rozpoczynając swą działalność produkcją oraz eksportem broni gazowej i sygnałowej. Rozgłos zyskała w 1978r. dzięki doskonałej replice pistoletu Waltera PPK. Wówczas to przedsiębiorcy Wulf-Heinz Pflaumer i Franz Wonish postanowili rozszerzyć aktywność o wytwarzanie wiatrówek i wprowadzić nazwę Umarex. Kolejny skok w rozwoju nastąpił, gdy w roku 1993 menadżerowie wykupili firmę Carl Walther GMBH. Pozwoliło to bowiem budować wysokiej jakości broń palną.

Obecnie Umarex to największy producent i dystrybutor pistoletów oraz karabinków pneumatycznych zasilanych CO2. Posiadając możliwość wykorzystania licencji najpopularniejszych światowych marek, takich jak np. Beretta, Colt czy Browning, osiągnęli mistrzostwo w swojej branży. A ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych zaowocowało zasłużoną sławą broni, akcesoriów strzeleckich, obronnych, rac hukowych i amunicji.