Borniak

Borniak

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Borniak — wędzarnie nawiązujące do domowej tradycji

Rzadko się zdarza, że przetwory kupowane w sklepach dorównują klasą domowym wyrobom. Dzieje się tak zarówno w przypadku wypieków, jak i wędzonek. Kto chociaż raz spróbował wędliny, ryby czy sery z prywatnej wędzarni, wie o czym mowa. Nie znajdziesz tu bowiem żadnych środków konserwujących i polepszaczy smaku, lecz naturalny aromat często połączony z zapachem ulubionych ziół. Jeżeli rozważasz zakup takiego urządzenia, to teraz jest odpowiednia chwila, gdyż sklep combat oferuje Ci doskonałe wędzarnie Borniak.

Borniak - to polski producent słynący z prostych w obsłudze „pieców wędzarniczych” cyfrowych oraz analogowych. Dzisiaj wędzarnia elektryczna Borniak 70 l lub 150 l, dostępna w sklepie combat, może pomóc Ci w przygotowaniu pysznego zapasu mięsa dla rodziny. Dzięki sporej pojemności rozlokujesz na półkach i hakach kiełbasy, boczek oraz inne specjały. A maszyna wyposażona w termostat pozwoli Ci ustawić wymaganą temperaturę i zadba, by przy jej spadku grzałka zaczęła ponownie działać.

Z kolei generator dymu Borniak - obecny w wyżej wymienionych modelach - zatroszczy się o wędzenie bez płomienia i niepożądanego osmolenia wyrobów. Warto tu dodać, iż drzwi zamykane na magnes i zaopatrzone w uszczelkę przysłużą się do zatrzymaniu ciepła wewnątrz „pieca”, więc cały proces przebiegnie bez zakłóceń. Po stworzeniu idealnych warunków do konserwacji żywności i zastosowaniu sprawdzonej receptury, wydobędziesz ze swoich produktów woń i aromaty, które mile zaskoczą biesiadników.

Czego możesz się spodziewać po firmie Borniak?

Założyciele marki Borniak początkowo realizowali pasje związane z produkcją wędzonek w niewielkim warsztacie technologicznym. Dopiero po nabyciu doświadczenia i zdobyciu potrzebnej wiedzy zdecydowano się na otwarcie nowoczesnego przedsiębiorstwa, które mogło usatysfakcjonować rzesze odbiorców. Hołdując tradycyjnym metodom wędzenia, każda wędzarnia Borniak była w stanie zaoferować użytkownikom profesjonalne urządzenie perfekcyjnie przygotowane do aktywności w domowych warunkach.

Wśród propozycji pojawiły się analogowe i cyfrowe wersje wędzarni - jak dotąd bezkonkurencyjne. Pierwsze z nich (UW) dysponują termostatem elektrycznym, a drugie cyfrowym panelem sterującym. W przypadku UWD czujnik elektroniczny doregulowuje się w czasie pracy, a jakość sterowania jest bardziej precyzyjna. Ten wariant może też mieć mocniejszą grzałkę pozwalającą osiągnąć temp. 150º. W ten sposób udostępni Ci funkcję berbecue - polegającą na zgraniu grillowania z wędzeniem.

Polski wytwórca słynie również z artykułów wspomagających przebieg wędzenia, toteż możesz liczyć na wysokogatunkowy dymogenerator Borniak oraz zrębki wędzarnicze Borniak w postaci wiórków z różnych gatunków drzew. W sprzedaży znajdziesz też pod szyldem tej marki przystawki do zimnego wędzenia oraz liczne akcesoria usprawniające obsługę „piecyka”. Korzystają z nich, podobnie jak z wędzarni, znawcy zdrowego jedzenia w całej Europie. Zasil ich szeregi, wybierając produkty Borniak w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki