Climbon

Climbon

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

ClimbOn —pierwszoligowy twórca kosmetyków dla sportowców

Rzadko się zdarza, że miłośnicy aktywności fizycznej przywiązują wagę do niedogodności, które powstają w trakcie uprawiania sportu. Dopiero gdy na dłoniach lub stopach pojawiają się odciski czy otarcia, a twarz piecze od słońca, szukają antidotum. I znajdują je - w serii preparatów CilmbOn. Co więcej, dzięki tej marce odkrywają sposoby na zabezpieczenie skóry przed uszkodzeniami. Wypada zatem poznać ją bliżej. Teraz za pośrednictwem sklepu combat każdy „wyczynowiec” może wyszukać dla siebie stosowne kosmetyki.

A spotka tu zarówno krem do rąk dla sportowców, jak i różne rodzaje maści dla wspinaczy. Jeśli należysz do tej grupy zapaleńców, wypróbuj gęsty specyfik zapobiegający pękaniu skóry, gdyż nawet w przypadku alergicznych skłonności, zapewni Ci bezpieczną osłonę. Podobnie skuteczną barierę utworzy kostka wcierana w dłonie, ponieważ uelastyczni naskórek, by nie uległ tak łatwo zniszczeniu i sprawi, iż powstałe zdrapania szybciej się zagoją.

Pielęgnacja dłoni wspinacza nie jest łatwa, toteż trzeba zaufać producentowi, który zna jego potrzeby. I tu pojawia się CimbOn z kompetentną wiedzą na temat składników naturalnych i ich roli w procesie regeneracji. Kosmetyki dla wspinaczy tej firmy perfekcyjnie opracowane pod kątem przywracania kondycji nadwyrężonym dłoniom mają na uwadze walkę ze skaleczeniami, zadrapaniami i otarciami. Dlatego zawierają np. bakteriobójczy wosk pszczeli oraz wszystkie niezbędne do gojenia dary natury. Z nimi podołasz wszelkim wyzwaniom.

ClimbOn, czyli jak rodzi się sława

Przed renomą była pasja. Siostry, Amy i Polly Reynolds - mieszkające w Ameryce - podążały ścieżką absorbujących je zainteresowań. Jedna zajmowała się aromaterapią, druga dogłębnie poznawała nauki o żywności. Mimo oddalenia, ciągle utrzymywały kontakt i dzieliły się doświadczeniami. Szczególnie Polly poszerzała pole hobby, komponując unikalne herbaty ziołowe i aromatyczne mieszanki terapeutyczne. W 1997 roku kilka jej produktów z etykietami Amy pojawiło się w sprzedaży detalicznej.

Jednakże prawdziwe zainteresowanie wywołały dopiero kremy do rąk dla sportowców. Chociaż światło dzienne ujrzały już w 1989 r., to początkowo dedykowała je Polly wyłącznie zaprzyjaźnionym wspinaczom, w tym głównie siostrze alpinistce. Dopiero około 2000 roku, kiedy lista oczekujących na nie wydłużała się bez końca, pomysłodawczyni postanowiła uruchomić linię produkcyjną. Balsamy, kremy i maści okazały się prawdziwym hitem, bo zaspokajały wymagania nie tylko „skałkowców”.

Mógł po nie sięgnąć żeglarz, rowerzysta, a także ogrodnik, czyli każdy, kto narażał w swojej aktywności dłonie. Receptura, oparta na bazie roślinnej, sprzyjająca regeneracji uszkodzonej warstwy skóry, okazała się idealnym pomysłem. Obecnie gadżety wspinaczkowe firmy ClimbOn w postaci kosmetyków cieszą ogromną popularnością, wobec której nie pozostają obojętne nawet takie gwiazdy jak Angelina Jolie czy Jennifer Lopez. Nie przeocz zatem ich i Ty, wybierając odpowiedni preparat w sklepie combat.


Inni producenci w sklepie combat.pl