Delta Optical

Delta Optical

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

5 produktów

Delta Optical w ofercie sklepu combat

Czasem potrzeba grupy kreatywnych pasjonatów, aby marzenia przybrały realną postać. Tak też było w przypadku zespołu, który zbudował markę Delta Optical. Miłośnicy sprzętu optycznego stworzyli własną firmę produkującą lunety, lornetki oraz mikroskopy. Co ważne, udało im się osiągnąć wysoką jakość, którą oferują w korzystnych cenach. Teraz ich wyjątkowe produkty spotkasz również w sklepie Combat.

Jeżeli chcesz zgłębiać tajemnice przyrody i zachwycać się dyskretnym pięknem świata, sięgnij po niezawodne lornetki Delta Optical. Obserwację natury możesz rozpocząć z przystępnym cenowo urządzeniem o dobrej optyce z serii Voyager II, a na wędrówkę z plecakiem zabierz bardziej zaawansowany, lecz wciąż optymalnie lekki typ Delta Optical Forest II. W przypadku, gdy bardzo często korzystasz z lornetki, wybierz solidną i ulepszoną wersję Delta Opical Entry lub flagową propozycję firmy – Delta Optical Titanium o wyśmienitych parametrach.

W sklepie combat znajdziesz też lunety celownicze w przystępnych kwotach. Egzemplarze Delta Optical z serii Entry ucieszą z pewnością amatorów strzelectwa rekreacyjnego i graczy ASG, ponieważ posiadają optykę z powłokami antyodblaskowymi oraz regulację okularów. Do szybkiego namierzenia ruchomego celu może się przydać też kolimator otwarty lub zamknięty, dlatego modele Delta Optical MiniDot II i MultiDot HD 36 również będą dobrym wyborem.

Historia Delta Optical, czyli jak połączyć hobby z pracą

Wszystko zaczęło się od sprzedaży urządzeń optycznych w roku 2003. Ekipa specjalistów, żywo zainteresowana rozprowadzanym sprzętem, zainicjowała testowanie go i śledziła zmieniające się trendy w optyce, planując otwarcie własnej linii produkcyjnej. W końcu udało się zrealizować projekty i na rynku w 2008 roku pojawiła się nowa marka Delta Optical. Jej produkty w postaci lornetek, lunet czy teleskopów szybko zdobyły uznanie.

Obecnie Delta Optical może poszczyć się wieloma seriami artykułów dopracowanych w każdym szczególe, ponieważ bierze pod uwagę sugestie użytkowników i wprowadza sugerowane przez nich ulepszenia. Wystarczy wspomnieć, że z ich sprzętu optycznego korzystają instytucje badawcze, uczelnie, służba zdrowia, pracownicy mundurowi czy prywatni odbiorcy, aby wyobrazić sobie zasięg popularności.


Inni producenci w sklepie combat.pl