FITalco

FITalco

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

FITalco w ofercie sklepu combat

Marka FITalco kojarzona jest z rzetelnymi w odczytach alkomatami. Jej nieustające od dziesiątek lat powodzenie wynika z dobrej jakości produktów, o czym mogli się przekonać nie tylko Polacy, ale również inni odbiorcy w świecie. Szczególne zaufanie zdobyły zwłaszcza testery trzeźwości w wersji dla prywatnego użytkownika i zarządcy firmy. W szerokiej gamie udoskonaleń, znajdziesz je w sklepie Combat.

Kiedy nadchodzi chwila decyzji, czy zasiąść za kółkiem po wypitym wcześniej trunku, warto mieć przy sobie podręczny alkomat, aby pozbyć się cienia wątpliwości. Świetnie w tej roli spisze się kieszonkowy model FITalco Galaxy Plus. Wyposażony w platynowy czujnik elektrochemiczny III generacji, błyskawicznie i precyzyjnie dokona pomiaru. Dzięki szybkiej i prostej obsłudze przeprowadzisz nie jeden, lecz kilka testów.

Jeżeli natomiast zależy Ci na testerze, który oprócz dokładności oferuje rozpoznawalność molekuł alkoholu w wydychanym powietrzu, nie reagując na inne substancje, to wybierz FITalco Grafit z czujnikiem IV generacji. To egzemplarz dla tych, którzy lubią łączyć wysokoprocentowe napoje z dymkiem papierosowym. W przypadku, gdy potrzebujesz miernika dla większej liczby osób, dobrym wyborem okaże się poręczny FITalco START - bez ustnika.

Historia FITalco — dlaczego nazwa brzmi znajomo?

Amii Sp. z o. o. istnieje już ponad 40 lat na polskim rynku, budując renomę marki FITalco. Firma, znana przede wszystkim jako dostawca wysokiej jakości alkomatów, zajmuje się również wytwarzaniem i serwisem dystrybutorów wody oraz filtrów. Dynamiczna aktywność spółki przyciąga rzesze klientów, którzy pozostają jej wierni, bo oferuje niezawodność. A kolejne rankingi przedsiębiorstw – w których FITalco aż siedmiokrotnie uhonorowano Gazelą Biznesu - potwierdzają dobre zarządzanie, rzetelność i uczciwość.

Dwadzieścia lat doświadczeń w produkcji testerów trzeźwości zaowocowało rozbudowaną ofertą, wychodzącą naprzeciw potrzebom rozmaitych odbiorców. Obecnie w sprzedaży dostępne są alkomaty do indywidualnego użytku oraz egzemplarze bardziej wyspecjalizowane, dedykowane policji, służbom ochrony czy właścicielom firm. Dzięki połączeniu innowacyjności z korzystaniem ze sprawdzonych rozwiązań marka FITalco stale utrzymuje wysoki poziom.


Inni producenci w sklepie combat.pl