Freshed

Freshed

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Freshed — pogromca nieprzyjemnych zapachów

Aktywność na świeżym powietrzu przynosi same korzyści. I kiedy wracasz do domu odczuwasz zadowolenie z posiadanej kondycji, a potęgowane przez stres zmartwienia tracą swą moc. Teraz wystarczy kąpiel i świeże ubranie, by działać dalej. Przepocona koszulka i spodnie lądują w pralce, a co robisz z butami? Przeważnie nie nadają się one do prania, choć podobnie jak reszta stroju nasiąkają nieprzyjemnym zapachem. Ale nie musisz się już tym martwić, ponieważ wynaleziono na ten problem świetne antidotum.

To saszetki odświeżające do butów. Produkowane przez polską markę Freshed wychodzą naprzeciw potrzebom sportowców, rowerzystów, turystów i wszystkich tych, którzy chcą posiadać „niekłopotliwe” obuwie. Dzisiaj, pachnące naturalną świeżością torebki dostaniesz w sklepie combat. Docenisz z pewnością ich walory, ponieważ już po kilku godzinach od wsunięcia ich do biegówek czy traperów poczujesz delikatny klimat zapachowy natury. Co ważne pozostanie on po usunięciu poduszeczek, nie pozostawiając śladu wilgoci.

Bowiem w przeciwieństwie do sprayów, płynów i kostek nie specjalizują one się w „mokrej robocie”. Za to ich domeną jest pochłanianie niepożądanych resztek potu, a co za tym idzie również krępujących zapachów. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii przez Freshed, saszetki likwidują także siedlisko bakterii, toteż pozbywasz się głównego źródła dyskomfortu. Poza tym nie wpisują się na listę produktów jednorazowych, więc z ich aktywności możesz się cieszyć nawet przez 6 miesięcy.

Czym zasłynęła marka Freshed?

Katowicka firma Yota, zajmująca się dystrybucją sprzętu outdoorowego i sportowego oraz współpracująca z tysiącem sklepów w Polsce, przyjęła do swojego grona markę Freshed. Musiało się tak stać, skoro jej priorytetem jest rozprowadzanie wysokojakościowych produktów wytwórców globalnych, a także towarów wykazujących się dużą innowacyjnością. A do takich niewątpliwie należą saszetki do butów Freshed. Pozbawione jakiejkolwiek chemii sprzyjają czystości i ofiarowują komfort noszenia każdego rodzaju obuwia.

Ich fenomen polega na zastosowaniu węgla aktywnego z drzewa bambusowego, minerałów, jak również olejków zapachowych. Ta udana kompozycja sprawia, iż głęboko przesiąknięte niechcianą wonią sneakersy wracają do wyjściowej formy i przez długi czas zadawalają suchością. W dodatku poduszeczki można stosować wielokrotnie w ciągu 3-6 miesięcy, bo w przypadku tracenia cennych właściwości, wystawione na świeże powietrze, szybko odzyskują efektywność działania.

I chociaż producent przeznacza je przede wszystkim do wierzchniego okrycia stóp, to sprawdzają się też w torbach sportowych, ubraniach roboczych, rękawicach, szafkach lub szufladach. W większej ilości dają też radę w roztaczaniu świeżej aury w domkach kempingowych lub przyczepach samochodowych. Do ich atutów zalicza się też niealergiczny materiał. Teraz ten wyjątkowy wynalazek w stonowanych, wyrazistych lub kamuflażowych barwach dostaniesz w sklepie combat, więc skorzystaj z okazji, która nie pojawia się często.


Czytaj nasze poradniki