Hikvision

Hikvision

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Hikvision — ujrzyj świat bez ograniczeń

Oko ludzkie bywa zawodne, o czym łatwo się przekonujesz, gdy zapada zmrok. Pochłania on kontury wszystkich oddalonych obiektów podobnie jak mgła czy padający śnieg. Co zatem zrobić, by pokonać te przeszkody? Najlepiej zaopatrzyć się w termowizor. Pomaga w pracy myśliwym, wojskowym, detektywom bądź ratownikom, więc przysłuży się i Tobie. Ważne jednak, by posiadał dobre parametry, dlatego postaw na sprawdzoną markę. Teraz cenione kamery termowizyjne Hikvision dostaniesz w sklepie combat.

To producent wysoko notowany na rynku międzynarodowym, toteż warto przyjrzeć się bliżej jego ofercie. Jeżeli zależy Ci na sprawnym, kompaktowym urządzeniu w przystępnej cenie, które zabierzesz ze sobą, by lustrować teren, to wytypuj model kamery Hikvision Lynx CO6. Mimo niewielkiego obiektywu, zadowolić Cię może 10- godzinna praca baterii, 8GB pamięci – umożliwiającej przechowywanie zarejestrowanych zdjęć lub materiału wideo oraz możliwości ich transmitowania np. na telefon.

Niezwykle ciekawą propozycję stanowi też seria Lynx PRO LH obejmująca rejestratory Hikvision mieszczące się w dłoni i ważące nieco więcej niż smartfon. Poszczególne wzory różnią się wielkością obiektywu, przy czym największy zasięg detekcji osiąga wersja PRO LH 25. Wszystkie typy zostały wyposażone w wyświetlacze LCOS o dużej rozdzielczości, co wpływa na jakość obrazu oraz w 8x zoom cyfrowy. Wybierając którykolwiek z tych egzemplarzy, otrzymujesz urządzenie wysokiej klasy za niewygórowaną kwotę.

Hikvision — dlaczego zasługuje na uwagę?

Firma Hikvision powstała w listopadzie 2001 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Chinach, ale oddziały rozmieszczone są w różnych krajach na całym globie m.in. w USA, Australii, Brazylii, Dubaju czy Anglii. W Polsce także nie mogło zabraknąć jej artykułów, gdyż producent ten należy do czołówki w branży zabezpieczeń. W związku z tym w 2014 roku utworzono filię w Warszawie.

Przedsiębiorstwo Hikvision od początku swojego istnienia rozwijało się dynamicznie, mając na celu przede wszystkim monitoring wizyjny. Dlatego też rozbudowany katalog produktów tej marki zawierał rejestratory Hikvision, kamery i rozmaity sprzęt towarzyszący obserwacji, który błyskawicznie trafiał do kolejnych nabywców wymagających profesjonalnej ochrony. Ogólnoświatowa potrzeba takich zabezpieczeń postawiła firmę przed koniecznością dokonywania nieustannych zmian w technologii, aby utrzymać pozycję lidera.

W związku z tym postanowiono otworzyć Instytut Badawczy zajmujący się testowaniem, projektowaniem oraz zgłębianiem wiedzy na temat najnowszych rozwiązań. Centra rozwojowe ulokowano w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Chinach. Przy ich udziale „rodzą się” obecnie wyspecjalizowane kamery np. do wykrywania gorączki u osób zakażonych wirusem, rejestratory NVR i DVR, dekodery i wiele innych. Cieszą się uznaniem, bo w pełni zaspakajają oczekiwania klienta. Skorzystaj z nich i Ty za pośrednictwem sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki