JSB

JSB

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

JSB — producent śrutu dla mistrzów strzelectwa

Pasjonaci strzelectwa wiedzą doskonale, że do osiągnięcia sukcesu potrzebne są regularne treningi podparte cierpliwością i koncentracją. W drodze na szczyt umiejętności liczy się też solidna broń i dopasowana do niej amunicja. Ta ostatnia, często bagatelizowana, może nawet zadecydować o ostatecznym wyniku turnieju. Dlatego mając karabinek pneumatyczny, warto zainwestować we właściwy śrut dobrej marki. Niewątpliwie do elity renomowanych wytwórców należy czeska JSB, której produkty dostaniesz teraz w sklepie combat.

Wśród puszek zawierających pociski o odmiennym kalibrze, masie i kształcie znajdziesz te najbardziej znane z kategorii Exact. Cechują się one najwyższą precyzją wykonania i wyśmienitą jakością oraz idealnym wyważeniem, dzięki czemu zaliczane są do najlepszych na świecie. Na ich bezkonkurencyjność wpływa także fakt, iż są sortowane ręcznie. Jeśli zamierzasz celować w obiekt na dalekim dystansie bądź planujesz konkurencje terenowe FT czy HFT, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

O ile śruty do wiatrówek z zaokrągloną główką sprawdzają się na dużych odległościach od namierzanego obiektu, o tyle na krótkich dystansach odpowiednia okazuje się wersja płaska. Ją także oferuje JSB pod postacią śrutu Target Sport 4,50 mm, Schak 500 4,49 mm czy Match Middle 4,52 mm – ten wariant uważany jest za pierwszorzędny w strzelectwie tarczowym. Wszystkie wymienione wyżej rodzaje usatysfakcjonują strzelca sportowego i zapewnią widoczny otwór w tarczy. Skorzystaj zatem z obecności JSB w sklepie combat.

Jak powstała marka JSB?

Najlepiej działające przedsiębiorstwa rodzą się z inicjatywy pasjonatów i znawców przedmiotu. Tak też było i w tym przypadku. Josef Schulz - strzelec sportowy - na bazie własnych doświadczeń postanowił zaprojektować i wytwarzać amunicję do broni pneumatycznej. W tym celu w roku 1991 rozpoczął w miejscowości Bohumin testowanie, a nieco później produkcję pocisków pod nazwą JSB Match Diabolo Bohumin. Produkty wychodzące z czeskiej fabryki od razu spotkały się z przychylną opinią i znalazły nabywców.

Prawdziwy rozkwit firmy nastąpił jednak w 2008 roku, kiedy to założyciel uruchomił maszyny własnego pomysłu. Produkowały one śrut, który zasilał wiatrówki zwycięzców na międzynarodowych zawodach. Jego precyzję poznała nie tylko czeska reprezentacja sportowa, ale również indywidualni klienci zagraniczni. Od tej pory firma JSB stała się synonim najwyższej jakości i zyskała rozpoznawalność w branży militarnej na wielu kontynentach.

A realizujący się w roli trenera Josef Schulz mógł poszczycić się osiągnięciami swoich podopiecznych, startujących w konkursach z wiatrówkami zasilanymi śrutami Exact JSB. Obecnie, powiększona i zmodernizowana firma, dostarcza swe wyroby głównie na chłonny rynek angielski i niemiecki oraz do licznych odbiorców poza granicami Czech. Zbyt nie maleje, ponieważ poznano receptę na sukces, który tworzy wysoka klasa wyrobu i rygorystyczna selekcja. Chcesz zostać zwycięzcą? Wybierz śrut JSB ze sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki