Lesovik

Lesovik

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Lesovik — partner nietuzinkowego noclegu

Do niedawna hamaki spotykało się tylko w przydomowych ogrodach lub na zdjęciach reklamowych magazynów biur podróży. Dzisiaj wielu turystów wykorzystuje je do odpoczynku, a nawet zastępuje nimi namioty. Co ciekawe, nie gra tu roli pora roku, ponieważ producenci dołączają do „wiszącego łóżka” specjalne podpinki. Tak też jest w przypadku polskiej marki Lesovik, która słynie z praktycznych i wytrzymałych modeli hamaków oraz wielu przydatnych akcesoriów do nich.

Ponieważ amatorzy outdooru oraz survivalowcy sięgają po hamaki Lesovik coraz częściej, więc nie mogło ich braknąć w ofercie sklepu combat. Znajdziesz tu przede wszystkim kultowy hamak Lesovik Duch - wykonany z jednego kawałka tkaniny wysokiej jakości. To najbardziej uniwersalny wzór posiadający system zawieszenia złożony z linek. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej rozbudowanego wariantu, to odpowiedni będzie hamak Lesovik Draka. Podaruje Ci on nieco większy rozmiar wraz ze zintegrowaną moskitierę.

Ta zaawansowana technologicznie wersja gwarantuje komfortowy sen niezakłócony obecnością maleńkich owadów. A w połączeniu z podpinką potrafi zatrzymać warstwę nagrzanego powietrza wokół hamaka, dzięki czemu nie zmarzniesz w chłodną noc. Okrycie Lesovik OTUL Lite spisze się w cieplejszej porze roku, a OTUL z puchem ogrzeje Cię przy niskiej temperaturze. Warto też pokusić się o tarp Lesovik Heksa - wyposażony w doskonały system mocowań, bowiem utworzy nad Tobą daszek chroniący przed deszczem i wiatrem.

Lesovik – droga do sukcesu

Historia wielu firm pokazuje, że najlepsze produkty rodzą się na bazie własnych doświadczeń. Miłośnicy przygód, odkrywający nowe dla nich obszary, czasem muszą liczyć wyłącznie na swoją kreatywność. I wtedy właśnie powstają najciekawsze pomysły, a ich owocem może być na przykład dobrze zaprojektowane miejsce noclegowe. W przypadku marki Lesovik tym schronieniem po emocjonującym dniu okazał się hamak. Eksperymentalny wzór wykonany w domowym warsztacie sprawdził się idealnie.

Przy ogromnym aplauzie pierwszych użytkowników hamak Duch doczekał się publicznej odsłony w maju 2013 roku. Jego prostota i minimalizm urzekły nie tylko wielbicieli outdooru, ale również jury Łódź Desing Festiwal, które przyznało mu w 2015 r. nagrodę MustHave! Od tej pory hamak Duch pojawia się w sprzedaży w niezmienionym kształcie, a do jego rodziny dołączył ważący zaledwie 300 gramów SUL - Super Ultra Light z półprzezroczystej tkaniny oraz imponujący nowoczesny model Draka z pełnym systemem zawieszenia SMUG.

Lesovik proponuje podróżnikom również lekkie tarpy formujące szybki daszek, szałas czy nawet prowizoryczny namiot. Zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach odpoczywających, podpowiadają wiele konfiguracji. Założyciele firmy pomyśleli także o akcesoriach pomocniczych, takich jak: ocieplacz OTUL, niewielki hamak bagażowy czy śledzie do tarpa. Za sprawą modułowości tych dodatków możesz wykreować indywidualne „leśne schronienie”. Pomoże Ci w tym sklep combat.

Czytaj nasze poradniki