LTL Acorn

LTL Acorn

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Produkty LTL Acorn w ofercie sklepu combat

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w sprzęt i odzież do aktywności outdoorowej, to przejrzyj propozycje firmy LTL Acorn. Znajdziesz tu dobrej jakości akcesoria łucznicze i cieszące się ogromną popularnością kamery leśne, które oferują wysoką jakość w niewygórowanej cenie. Za pomocą fotopułapki przeprowadzisz dyskretny monitoring ważnego dla Ciebie terenu oraz wykonasz unikatowe zdjęcia. Teraz ciekawe modele dostępne są również w ofercie sklepu combat.

Dla tropiciela kłusowników i miłośnika leśnej zwierzyny świetną propozycją będzie fotopułapka jak najlepiej wpasowująca się w leśne środowisko. Proste, lecz funkcjonalne urządzenie, jak na przykład LTL Acorn TV-5440, nagra cenny materiał i wykona zdjęcia w ciemności, a wodoszczelna obudowa zagwarantuje aktywność w każdych warunkach.

Podobną satysfakcję możesz uzyskać z użytkowania LTL Acorn TV-6240. Ten uniwersalny model z trzema czujnikami ruchu bezbłędnie reaguje na przemieszczające się obiekty i pozwala na nagrywanie określonego fragmentu czasowego. Pierwszorzędna matryca do zdjęć o rozdzielczości 12 Mpix to dodatkowy atut kamery, która może obserwować Twoją posesję, ogród czy parking. A jeżeli chcesz, aby Twoja fotopułapka nagrywała obraz z jak najbardziej rozległego obszaru, sięgnij po LTL Acorn TV – 6340W100HD z szerokokątnym obiektywem.

Historia LTL Acorn

Jak rodzi się dobra marka? Zazwyczaj pierwsze kroki podejmuje grupa pasjonatów posiadających dużą wiedzę, ambicje i marzenia. Tak też było w przypadku LTL Acorn. W 2009 r. istniał tylko sklep oferujący asortyment outdoorowy. Jednak jego obsługa była tak profesjonalna i życzliwa, że przyciągała wciąż nowych odbiorców. Ponieważ zainteresowanie artykułami rosło, więc zaczęto poszerzać ofertę o kolejne produkty i w szybkim tempie na rynku branży łowieckiej pojawiła się rozpoznawalna przez znawców LTL Acorn.

Obecnie asortyment tej marki obejmuje zaawansowane łuki, strzały, celowniki, lornetki, odzież maskującą oraz konkurencyjne dla innych producentów kamery. Firma LTL Acorn opracowała pewien kanon dla fotopułapek, który sprawdził się i zyskał powszechną aprobatę. Dlatego też wszechstronne „czujne oko” z każdym rokiem trafia do coraz większego grona nabywców w różnych krajach świata.