Motley Digging Tools

Motley Digging Tools

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Motley Digging Tools — atrakcyjni partnerzy odkrywców

Najpierw żmudne przeszukiwania terenu, dostrajanie maszyny, nasłuchiwanie upragnionego sygnału… i wreszcie jest. Emocje rosną, bo nadeszła pora odkrycia. Co tym razem kryje się w ziemi? Upragniony „skarb” czy inna niespodzianka? Czasem pewnie zadajesz sobie te pytania, zanim przystąpisz do kopania. Aby sprawniej i szybciej dotrzeć do znaleziska dobrze jest mieć odpowiednie narzędzia. W tej sytuacji sprawdzi się na przykład właściwie wyprofilowana łopatka wykonana z wytrzymałych materiałów.

Od pewnego czasu w Polsce gości holenderska marka Motley - produkująca wyjątkowe przyrządy wspomagające pracę detektorów. Dzisiaj dostaniesz je również w sklepie combat. Jeśli Twoje poszukiwania nie ograniczają się do pojedynczych wypadów, a wyruszasz w teren dość często, to z pewnością przyda Ci się instrument lekki i wygodny w obsłudze. To może być np. ręczna łyżka plażowa, nóż do trawy, wielofunkcyjne sito albo poręczna szufelka. Dopracowane w każdym detalu zasługują na uwagę prawdziwego detektywa.

Wybierając nożołopatkę o innowacyjnej konstrukcji, bez większego wysiłku przedostaniesz się przez gęste warstwy gleby, drążąc w niej otwór. Pomogą Ci w tym obustronne ząbki ostrza oraz sztywna i trwała budowa ze stali Inox. Pozytywnie zaskoczy Cię też modernizacja polegająca na zastosowaniu laserowego wycinania CNC, bo dzięki niemu dziurkowany w sześciokąty nóż uzyskuje niską wagą 318 g. W ten oto sposób otrzymujesz ergonomiczne narzędzie, dodatkowo odporne na złamanie. Zobacz jak zachęcająco się prezentuje.

Motley Digging Tools — co warto o nich wiedzieć?

Motley Digging Tools powstały z inicjatywy wieloletniego spełnionego poszukiwacza „skarbów” Berta van Heerde. Ten Holender pasjonujący się od dawna odkrywaniem cennych rekwizytów ukrytych w ziemi wpadł na pomysł, żeby udoskonalić proces ich wydobywania na światło dzienne. Własna praktyka uświadomiła mu bowiem, iż finalne aktywności są również ważne, by szybko i w pełni uzyskać satysfakcję z penetracji wyznaczonych obszarów.

Wynalazca o wyobraźni artysty nie planował stworzenia idealnych narzędzi, ale takich, które będą funkcjonalne i niezaprzeczalnie dobre jakościowo. W założeniu miały one być „wykrzyknikiem nad znaleziskiem”. I tak też się stało, kiedy wraz ze zespołem inżynierów, projektantów oraz wykwalikowanych testerów opracował akcesoria o oryginalnym wyglądzie i ponadprzeciętnym potencjale. Drobiazgowo przemyślany profil saperki czy miarki - uwzględniający potrzeby użytkownika - sprawił, że stały się one błyskawicznie hitem.

Wpłynęły na to nieszablonowe rozwiązania oparte zarówno na wykorzystaniu solidnych materiałów, jak i nowatorskich inicjatyw - wdrażających proste systemy uwalniania piasku bądź wody. Efektem tego typu działań stały się rewelacyjne „dziurkowane” łopatki z poziomym lub pionowym uchwytem oraz modele w kształcie klasycznej szufelki, a także wyspecjalizowane nożołopatki do trawy - niegromadzące zbędnych ziarenek. Teraz Ci kunsztowni pomocnicy w malarskich tonacjach czekają na Ciebie w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki