Mugga

Mugga

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Produkty Mugga w ofercie sklepu combat

Repelenty marki Mugga od ponad 30 lat chronią ciała użytkowników na całym świecie przed ukąszeniami insektów. Wysoka skuteczność tych środków sprawia, że grono klientów zwiększa się z każdym rokiem. W ofercie producenta znajdują się przede wszystkim artykuły na kleszcze i komary, dostępne w postaci roll-on lub sprayu. Firma pomyślała również o wrażliwej skórze dzieci, tworząc dla nich osobną kategorię wyrobów. Teraz wyruszając na łono natury, możesz zaopatrzyć się w sklepie combat zarówno w spray dla siebie jak i dla pociechy.

Jak bardzo nieprzyjemne, a nawet niebezpieczne, są ukąszenia owadów wie każdy. Jednak nie sposób się ich ustrzec, bo żyją niemal wszędzie. Ale jeśli skorzystasz ze środka z substancją aktywną DEET, której nie znoszą „krwiopijcy”, zapewnisz sobie skuteczną ochronę. Preparaty Mugga posiadają różne stężenia (od 9,5 do 50%). Jeżeli zamierzasz przez dłuższy czas przebywać w otoczeniu przyrody, użyj sprayu na komary i kleszcze Mugga Extra Strong 50%.

Natomiast Twoja pociecha będzie potrzebowała łagodniejszej, ale wciąż pewnej ochrony, na przykład w formie sprayu na komary i kleszcze dla dzieci o stężeniu 9,5% DEET. Rozpylony obłoczek o eukaliptusowym zapachu nie podrażni malucha i otoczy go bezpiecznym woalem. Dobrym rozwiązaniem dla całej rodziny mogą się okazać zestawy pojemników dla dzieci i dorosłych.

Historia marki Mugga – skąd ta sława?

25 marca 1987 roku na rynku repelentów pojawiła się nowa firma Jaico RDP NV. Nie przypuszczano wtedy, że belgijska marka tak rozwinie skrzydła, że zdobędzie pozycję orła wśród producentów odstraszaczy i repelentów na owady. A wszystko dzięki współpracy z licznymi specjalistami zatrudnionymi w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Antwerpii oraz Instytucie Zdrowia Publicznego w Szwajcarii. Zaowocowała ona doskonałymi wyrobami stanowiącymi tarczę obronną przed wieloma gatunkami insektów.

W pakiecie marki pojawiły się preparaty na kleszcze i komary europejskie oraz tropikalne. Potem dołączyły do nich zestawy na moskity i inne gryzące insekty. Firma jednak nie poprzestała na tym, uzupełniając asortyment seriami balsamów łagodzących ukąszenia oraz ból spowodowany poparzeniem przez meduzę czy rośliny. Obecnie Mugga (bo taką nazwę przyjęła firma) proponuje także kosmetyki do opalania i akcesoria podróżne, ale swoją świetną pozycję zawdzięcza repelentom.


Inni producenci w sklepie combat.pl