Robens

Robens

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Robens — czołowy producent sprzętu outdoorowego

Coraz więcej turystów docenia walory aktywnego wypoczynku z dala od miejskiego gwaru i wygód cywilizacyjnych. Bowiem w kontakcie z naturą odnajdują pełne zadowolenie. Jeśli do nich należysz, to z pewnością wiesz, że nawet najkrótszy wypad za miasto wymaga zabrania ze sobą odpowiedniego ekwipunku biwakowego. Dlatego warto skorzystać z oferty takiego producenta, który jest niezawodny i odgaduje wszystkie Twoje potrzeby. Do tej grupy ekspertów zalicza się właśnie marka Robens - teraz obecna także w sklepie combat.

Oferuje ona wszystko to, co niezbędne na szlaku, a więc przede wszystkim namioty albo tarpy o wielostronnym zastosowaniu. Oczywiście znajdziesz tu również doskonałe maty samopompujące o anatomicznym kształcie, służące równie dobrze, co materace turystyczne oraz wygodne piankowe karimaty Robens. Możesz też zaopatrzyć się w zestaw sztućców czy pakowne naczynia ze składanymi uchwytami. A Twój bagaż uzupełni komfortowy hamak z pełnym oporządzeniem.

Co więcej, czekają na Ciebie wyjątkowe śpiwory Robens, niezastąpione podczas noclegu przy ujemnych temperaturach. Wszystkie dostępne w sklepie combat wzory posiadają sprzyjający Twojej sylwetce fason, dzięki czemu z łatwością otulisz się „ciepłem”. Zwłaszcza że o izolację przed chłodem zadba wypełnienie z puchu kaczek bądź specjalna ocieplina oraz detale wykończeniowe budujące szczelność. Z kolei dwubiegunowy zamek ułatwi Ci szybkie opuszczanie legowiska. Zabierz ze sobą produkty Robens, by cieszyć się udaną wyprawą

Co warto wiedzieć o marce Robens?

Dzisiaj trudno znaleźć wędrowca, który nie słyszałby o marce Robens. Zanim jednak niemiecka firma Klausa Robensa stała się popularna i ceniona, założyciel musiał przejść drogę eksperymentów i niedostatków finansowych. Ale od początku…Był rok 1973, kiedy to miłośnik wypraw kajakowych i aktywności na świeżym powietrzu postanowił uruchomić własną produkcję artykułów outdoorowych. Do rozkręcenia rodzinnego biznesu przydało się gromadzone przez lata doświadczenie trampa i rozległa wiedza na temat obozowania.

Sukces nastąpił, gdy przedsiębiorca w roku 1988 wystawił na sprzedaż funkcjonalny typ namiotu Silver Spider. Model ten spotkał się z powszechnym uznaniem i co za tym idzie zapotrzebowaniem na niego, więc wytwórczość wzrosła. Wkrótce potem kolekcje poszerzono o nowe wzory. Było to możliwe ze względu na fakt, iż do zespołu dołączył znakomity projektant Olaf Bracht. Od tej pory zaczęto wytwarzać namioty Robens z nastawieniem na różnych użytkowników.

Toteż pojawiły się wersje ultralekkie o kompaktowych rozmiarach, serie dostosowane do trudnych warunków pogodowych, jak również warianty służące całej rodzinie. Namiot Robens gwarantował bezpieczeństwo, wygodę oraz najwyższą jakość, zatem przyciągał podróżników. I tak pozostało do dzisiaj. Firma Robens, należąca od 2000 r. do duńskiego koncernu Oase Outdoors, nadal triumfuje w swojej branży, proponując niezawodny sprzęt i akcesoria outdoorowe. Skorzystaj z nich i Ty za pośrednictwem sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki