Sky-Watcher

Sky-Watcher

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Sky Watcher w ofercie sklepu combat

Firma Sky Watcher należy do światowej czołówki producentów sprzętu astronomicznego. Zaopatrując rynek w kolejne serie teleskopów, ma na uwadze potrzeby nabywców z różnym doświadczeniem. Dlatego też wśród licznych produktów znajdują się modele dedykowane dzieciom, początkującym oraz kompetentnym astronomom. Spotkasz je również w sklepie internetowym combat.

Chcesz, aby Twoja pociecha miała nietuzinkową pasję? Rozbudzi ją z pewnością widok nocnego nieba widzianego przez okular teleskopu. Do tego celu nada się lekki i wygodny Teleskop Sky Watcher Discovery BK. Za jego pomocą Twoja latorośl ujrzy jasne planety Układu Słonecznego, a nawet pierścienie Saturna. Możesz też na początek przygody z astronomią wybrać egzemplarz Sky Watcher Finder BK, oferujący szerokie pole widzenia i duże powiększenie przestrzeni księżycowo-planetarnych.

Jeżeli jednak zamierzasz często używać teleskopu, by odczytywać tajemnice Wszechświata, wybierz urządzenie o jeszcze bardziej zaawansowanych parametrach. Modele Dobson 6 lub 8 o umiarkowanej światłosile przybliżą piękno planet i obiektów mgławicowych bez zjawiska komy na brzegach kadru. To doskonała propozycja, dla wymagających podniebnych odkrywców.

Historia Sky Watcher – znak nowoczesności w klasycznej formie

Chociaż marka istnieje już ponad 20 lat, to jest stosunkowa młoda w porównaniu z takimi producentami wyposażenia astronomicznego jak choćby Celestron. Założona w 1999 roku przez Taja Corporation od początku odnosi sukcesy w branży zajmującej się obserwacją i badaniem kosmosu. Wszystkie serie teleskopów tej marki wykonane są z dużą dbałością o detale i gwarantują optykę z najwyższej półki, toteż zyskują pozytywne recenzje odbiorców na różnych kontynentach.

Marka Sky Watcher najbardziej rozpoznawalna jest w Kanadzie, gdzie znajduje się jej siedziba, cieszy się także popularnością w USA i w Europie. Teleskopy, lunety, mocowania, okulary i inne akcesoria astronomiczne Sky Watcher podążają za duchem czasu, oferując innowacyjność połączoną z praktycznością.


Inni producenci w sklepie combat.pl