Snugpak

Snugpak

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Snugpak — producent wysokogatunkowego sprzętu i odzieży outdoorowej

Podróże, wycieczki, wypady za miasto. Jak ich nie lubić? Pozwalają przecież odpocząć od zgiełku miasta. Niektórzy pozbywają się „miejskiego stresu” podczas dalekich eskapad z dreszczykiem przygody, inni wolą relaks na sprawdzonym terenie. Czeka Cię jedna z takich wypraw? Aby należała do udanych, trzeba pomyśleć nie tylko o aktywności, a również o przyzwoitym noclegu. Dach nad głową to nie wszystko, równie ważny okaże się dobry śpiwór, dlatego skorzystaj z oferty marki Snugpak - dostępnej teraz w sklepie combat.

Ten brytyjski producent, znany z wytwarzania odzieży i sprzętu militarnego, trudni się dodatkowo projektowaniem doskonałych śpiworów dla osób cywilnych. Egzemplarze wzorowane na typach wojskowych należą do najbardziej wytrzymałych i niezawodnych. Spotkasz tu śpiwory Snugpak na cieplejsze pory roku bądź wersje ze znacznym poziomem izolacji termicznej, nadające się na kapryśną aurę. W roli otulającej kołderki sprawdzi się np. śpiwór Snugpak Navigator lub jego cieńszy odpowiednik Snugpak Nautilus.

Na szczególną uwagę zasługuje także seria Snugpak Jungle Bag o świetnej kompresji i niewielkiej wadze. Śpiwory z tej kolekcji pasują wszędzie tam, gdzie spodziewana jest wilgoć, ponieważ posiadają szczególną ocieplinę syntetyczną gwarantującą stałą izolację oraz komfort termiczny. Idealne na wiosenne i letnie wieczory ochronię Ci też przed kąśliwymi owadami, gdyż wyposażono je w moskitierę. Wybierając markę Snugpak, zyskujesz spokojny sen tak na campingu, jak i na wyprawie survivalowej.

Historia marki Snugpak

Jedna z najchętniej wybieranych przez turystów marka, ceniona za wysoką jakość, zaczynała od wyrobów chałupniczych. A zainicjował je Brytyjczyk - Brett Harris - w latach siedemdziesiątych. Ten ambitny przedsiębiorca postanowił samodzielnie zaprojektować i uszyć kurtki z ocieplaczem, na które było duże zapotrzebowanie. Pomysł był trafiony, a odzież wyjątkowo udana, toteż szybko rozeszła się na lokalnym rynku. Wkrótce zaistniała potrzeba otwarcia szwalni i zwiększenia produkcji.

I tak oto powstała w roku 1977, w Silsden, marka Snugpak, wtedy jeszcze potrzebująca reklamy. Jednakże, gdy w 1983 r. w sprzedaży pojawiły śpiwory wykonane na zautomatyzowanych maszynach, producent nie potrzebował już promowania. Bowiem z miejsca zyskały one aprobatę wśród rozmaitych podróżników za sprawą niezwykłej lekkości i małych rozmiarów po złożeniu. Kolejnym hitem, który umocnił pozycję firmy Snugpak, okazał się opracowany w latach 90. kombinezon do nurkowania w głębinach morskich.

Od 2000 roku brytyjskie przedsiębiorstwo święci triumfy na polu międzynarodowym, czego dowodem może być dwukrotnie zdobyta nagroda Queens Award for Enterprise in International Trade. Dzięki wykorzystaniu najlepszych komponentów, dbałości o detale i nadzorowaniu całego systemu produkcyjnego towary Snugpak są godne uznania, a nabywca odzieży, namiotów, plecaków czy śpiworów jest zawsze usatysfakcjonowany. Znajdź się i Ty w gronie szerokiego kręgu odbiorców, typując śpiwory Snugpak w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki