Thermacell

Thermacell

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Thermacell — aby zapomnieć o komarach

Wiosną, latem czy wczesną jesienią pewnie chętnie przebywasz poza domem, ciesząc się aktywnością na świeżym powietrzu lub relaksem w otoczeni przyrody. I wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić tych chwil, gdyby nie małe, prawie niewidoczne, uciążliwe owady. Nie dość, że pozostawiają piekące ślady, to mogą być sprawcami wielu groźnych chorób. Dlatego trzeba je wyeliminować z najbliższego otoczenia. Jak? Stosując odstraszacze, najlepiej marki Thermacell – najwyżej cenionej przez odbiorców.

Sklep combat przygotował dla Ciebie produkty Thermacell na komary w postaci urządzeń bazujących na unikalnej technologii. Emitują one środek, który tworzy syntetyczna d-aletryna - stanowiąca kopię naturalnego związku występującego w kwiatach z rodziny astrowatych. W ten sposób powstaje bezwonna strefa ochronna o powierzchni 20m², której nie ośmieli się przekroczyć żaden krwiopijca. Mając do dyspozycji model MR300 bądź MR450 o wzmocnionej obudowie, wszędzie będziesz czuć się komfortowo.

Z kolei wersja Thermacell Patio Shield zaprezentuje się elegancko na tarasie, balkonie albo w ogrodzie, a przy okazji rozwinie nad Tobą niewidzialny parasol izolujący od owadów latających. Możesz również skorzystać z ciekawego rozwiązania serii Thermacell Bristol, które polega na zastosowaniu formy lampki nocnej. Dzięki niemu oprócz funkcji odseparowania komarów, zyskasz przyjemny blask, gdy nadejdzie wieczór. Jeśli przekonasz się do marki Thermacell, odstraszacze komarów umilą Ci niejeden pobyt na łonie natury.

Dlaczego warto poznać artykuły Thermacell?

Z tym producentem opłaca się zawrzeć bliższą znajomość poprzez zakup na przykład urządzeń odstraszających komary. Ponieważ Thermacell opinie zbiera wyłącznie pozytywne, a formują je głównie eksperci, więc wypada im zaufać. Tak jak to uczynili przed laty żołnierze z jednostek armii amerykańskiej, stacjonujący niejednokrotnie poza granicami kraju

Narażeni byli tam na kontakt z rozmaitymi gatunkami owadów, a z pomocą odstraszaczy uchronili się przed niebezpiecznymi ukąszeniami. Produkty Thermacell testowane w wielu krajach świata przyniosły zadawalające efekty, dlatego też zostały zarejestrowane przez Agencję Ochrony Środowiska potwierdzającą ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Obecnie korzysta z nich wielu cywili na całym globie, doceniając ich łatwość obsługi, lekkość, kompaktowe rozmiary, a przede wszystkim bezinwazyjne działanie. Nawet kiedy jesteś wrażliwym alergikiem, urządzenie Thermacell Ci nie zaszkodzi, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku innych repelentów. Firma wciąż wprowadza innowacje do swoich wzorów, toteż jest w czym wybierać, o czym przekonasz się odwiedzając sklep combat.


Czytaj nasze poradniki