Ticket To The Moon

Ticket To The Moon

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Ticket to the moon — ukołysze Cię do snu

Codzienny pośpiech i długie godziny pracy wpływają niekorzystnie na organizm, który dopomina się o wypoczynek. Warto słuchać tego wewnętrznego głosu i czasem spróbować znaleźć pozytywną energię w otaczającej naturze, bo mało co potrafi tak ukoić nerwy jak szum liści na wietrze, śpiew ptaków i malowniczy krajobraz. A jeśli do tego doświadczysz łagodnego kołysania w pozycji leżącej, niepostrzeżenie przeniesiesz się ze świata obowiązków do krainy marzeń, a pomoże Ci w tym wygodny hamak Ticket to the moon.

Czemu akurat taki? Ponieważ marka TTTM potrafi dostarczyć hamak turystyczny lekki, wytrzymały, prosty w montażu, a przede wszystkim niezwykle komfortowy. Wykonany ręcznie przez pracowników fabryki w Indonezji zanim trafi w Twoje ręce przejdzie liczne testy, więc będzie finalnie reprezentować wysoką jakość. Zabiegają o niego liczni klienci, toteż combat zadbał o jego obecność na półkach sklepowych. Teraz hamak turystyczny jednoosobowy, jak również hamak dwuosobowy Ticket to the moon może być Twój.

Wybierając się w podróż z plecakiem, gdzie liczy się każdy gram wagi, idealne rozwiązanie podsuwa Ci właśnie TTTM, proponując hamak turystyczny wodoszczelny o kompaktowej formie rogala. Natomiast w sytuacji, kiedy priorytetem jest pełny relaks, sięgnąć możesz po hamak turystyczny dwuosobowy z moskitierą, który zagwarantuje Ci luksusowy wypoczynek w pojedynkę albo w towarzystwie, bez „adoracji” niepożądanych owadów. Bowiem firma Ticket to the moon przygotowana jest na zaspokojenie różnych Twoich potrzeb.

Skąd pochodzą hamaki Ticket to the moon

Hamaki Ticket to the moon istnieją od 1996 roku, kiedy to na wyspie Bali w Indonezji postanowiono uruchomić fabrykę bazującą na produktach lokalnego pochodzenia. Zgodnie z założeniem przedsiębiorstwa mobilne łóżka miały być uniwersalne, czyli służące wszystkim pragnącym odpoczynku w czasie intensywnych wojaży, a także tym, którzy poszukują zwyczajnego chill-outu lub krótkiej drzemki w ogrodzie. Zatem musiały cechować się lekkością, trwałością, przyjaznym materiałem oraz optymalnym kształtem.

W związku z tym do produkcji postanowiono wykorzystać cienki, leczy solidny nylon spadochronowy. Ponieważ odznaczał się elastycznością i dużą tolerancją na rozciąganie, a do tego ceniono go za miły w odczuciu dotyk, sprawdził się doskonale w roli tkaniny na posłanie. Od momentu pojawienia się pierwszych egzemplarzy z każdym rokiem rósł popyt na zgrabny hamak Ticket to the moon. Opinie ekspertów utwierdzały tylko użytkowników w przekonaniu, że wybierają właściwy towar.

Zwłaszcza że urzekał on bogactwem wariantów kolorystycznych, konstrukcyjnych i rozmiarowych. Obecnie dzięki Ticket to the moon otrzymasz nie tylko hamak turystyczny z tropikiem, lecz także szereg dodatkowych akcesoriów takich jak: moskitiera, system mocowań do haków, krzesło turystyczne bądź torba lub plecak uszyty z płótna recyklingowego. Obdarzając zaufaniem Ticket to the moon, uzyskujesz 10-letnią gwarancję na posiadany artykuł, więc nie zwlekaj z decyzją i ciesz się hamakiem ze sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki