Tickless

Tickless

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Marka Tickless w ofercie sklepu Combat

Znając niebezpieczeństwo, jakie może przynieść ukąszenie kleszcza, podejmujesz rozmaite działania prewencyjne. A ponieważ okrywanie całego ciała bywa kłopotliwe (zwłaszcza w gorące dni), sięgasz po środki ochronne, którymi są znane preparaty. Teraz możesz również wypróbować produkty Tickless, będące nowatorskim rozwiązaniem w walce z pasożytami. Dostępne w ofercie sklepu combat, pomogą Ci uporać się z niechcianym pasażerem. Wystarczy, że zabierzesz je ze sobą.

Odstraszacz Tickless to niewielki przedmiot posiadający wsuwkę lub kółeczko do zaczepienia przy pasku, kieszeni czy dziurce od guzika. Działa od chwili włączenia, emitując niesłyszalne fale dźwiękowe, wprowadzające w dezorientację potencjalnego napastnika. Model Tickless Human przyda się podczas niejednej wyprawy na łono natury, gdyż skutecznie zablokuje kleszczom zdolność lokalizacji żywiciela.

Bateria wystarczy na około 3000 godzin aktywności, więc zyskasz ochronę na wiele spacerów w otoczeniu zieleni. Dzięki marce Tickless zadbasz również o swojego pupila, dopinając do obroży mały odstraszacz kleszczy i pcheł. Niezwykle lekka wersja Tickless Pet sprawdzi się także w przypadku kota lub królika. Po powrocie zwierzaka do domu nie spiesz się jednak ze zdejmowaniem „breloczka”, gdyż w sierści może tkwić przypadkowo zagarnięty „uśpiony” intruz. W takich sytuacjach dobrze, aby odstraszacz działał jeszcze przez jakiś czas. To przepędzi niemile widzianego pajęczaka.

Historia Tickless, czyli skąd biorą się innowacyjne pomysły

Długo myślano o tym, jak niezawodnie chronić ludzi i zwierzęta przed groźnymi pasożytami, bez używania środków chemicznych. W końcu w roku 2010 Firma Infinity Trade LTD z siedzibą w Budapeszcie wpadła na koncept stworzenia Tickless. W ofercie pojawiły się wówczas prekursorskie urządzenia odstraszające kleszcze, pchły i roztocza. Z ciekawością przyjęte przez klientów, zyskały ich aprobatę po przetestowaniu i obecnie sprzedawane są na niemal wszystkich kontynentach.

Od 2016 roku firma zaczęła włączać do swej linii produkcyjnej na Węgrzech i w Budapeszcie odstraszacze ultradźwiękowe dedykowane niemowlętom (Tickless Baby) oraz zwierzętom (Tickless Pet). W ten sposób kolekcja Tickless Human i Tickless Hunter powiększyła się o kolejne całkowicie bezpieczne artykuły. Dzisiaj marka Tickless kojarzy się z wysoką efektywnością w zgodzie z naturą.


Inni producenci w sklepie combat.pl