Victorinox

Victorinox

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Victorinox w ofercie sklepu combat

Nie każdy go miał, ale wszyscy go znają – mowa o szwajcarskim scyzoryku, który swoją sławą przegonił hollywoodzkie gwiazdy. A wszystko za sprawą przedsiębiorstwa Victorinox, tworzącego długowieczne narzędzia – nadające się niemal do wszystkiego. Produkty Vicorinox teraz znajdziesz także w sklepie combat. Czeka tu na Ciebie bogata kolekcja scyzoryków, noży, ostrzałek i pokrowców.

Spotkasz tu flagowy scyzoryk Swiss Champ o 33 funkcjach, a także solidny podstawowy nożyk Sentinel One wraz z pęsetą i wykałaczką. W zależności od preferencji wybierzesz dla siebie kompaktowy model 6 cm służący także jako brelok albo 9 cm – idealny do kieszeni. Jeżeli jednak uznasz, że Twoje wyprawy i codzienne zajęcia wymagają większych ostrzy, to zainteresują Cię raczej egzemplarze o długości co najmniej 13 cm.

Scyzoryk ma za zadnie wspierać Cię w rozmaitych czynnościach, dlatego zastanów się, jaki zestaw narzędzi będzie dla Ciebie najprzydatniejszy. Czy ma to być lekka i poręczna wersja Victorinox Spartan z różnymi rodzajami ostrzy, śrubokrętem, korkociągiem itp., czy może model Victorinox Huntsman zawierający piłę do drewna i hak wielofunkcyjny (niezbędne w lesie). Bez względu na to, który produkt wybierzesz, możesz liczyć na perfekcyjne wykonanie i najwyższą jakość.

Sprawdź scyzoryki Victorinox, ostrzałki Victorinox i etui do scyzoryków Victorinox w sklepie combat

Historia Victorinox, czyli kto wymyślił wielofunkcyjny nóż

Rozpoznawalna wszędzie marka Victorinox narodziła się półtora wieku temu, kiedy to Karl Elsner założył Stowarzyszenie Szwajcarskich Producentów Noży, zrzeszające specjalistów z całego kraju. Dzięki ich kompetencjom i innowacyjnym pomysłom firma prężnie działała i zyskiwała rozgłos. W roku 1921 Karl, ku czci swojej matki, nazwał przedsiębiorstwo jej imieniem. Chcąc podkreślić rolę stali nierdzewnej (inox) w produkcji noży, utworzył nazwę Victorinox – łącząc imię z pojęciem określającym główny surowiec.

Na przestrzeni lat firma potomków Karla stała się największym dostawcą noży w Europie i najważniejszym pracodawcą w regionie. Dzisiaj marka Victorinox znana jest na całym świecie i kojarzy się z solidnością, precyzją i doskonałością. Jakie narzędzia i akcesoria tworzą jej portfolio? Przede wszystkim wciąż udoskonalane scyzoryki Victorinox, ale również świetne noże kuchenne Victorinox, multitoole Victorinox, walizki oraz odzież i perfumy. Kupując artykuły z logo firmy, wybierasz najpewniejszą klasę niezawodności.


Inni producenci w sklepie combat.pl