Vortex

Vortex

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Vortex — ulubieniec amatorów optyki

Jeśli poszukujesz solidnego sprzętu optycznego, który cechuje się jakością adekwatną do ceny, to koniecznie zapoznaj się z ofertą marki Vortex. Teraz monokulary, lornetki, lunety celownicze i kolimatory tego producenta znajdziesz w sklepie combat. Zróżnicowany asortyment umożliwi Ci wybranie kompaktowej lunety do obserwacji natury bądź lornetki dającej pole podpatrywaniu zwierzyny. Bez trudu wyszukasz też pasujący do Twojej broni celownik kolimatorowy.

Na początek warto przyjrzeć się lornetkom, bo spotkasz tu zarówno egzemplarze z linii Diamondback, słynącej z doskonałego systemu optycznego, jak również wzory z serii Vulture HD gwarantującej idealny kadr nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. Strzelcom z pewnością przypadnie do gustu niezwykle wytrzymała lornetka Vortex Diamondback HD10x42 – konkurująca polem widzenia z drogimi modelami. Z kolei Diamondback HD15×56 urzeknie największym zasięgiem w swojej klasie.

W przypadku, gdy interesuje Cię raczej namierzanie celu, obejrzyj lunety Vortex Crossfire II. Ta kategoria proponuje bowiem sprzęt odporny na odrzut broni i uszkodzenia, z wariantem siatki D–H BDC, dzięki której łatwiej wprowadzisz korektę strzału. Za to kolekcja Diamondback zaskoczy Cię ilością innowacji począwszy od soczewek XD po powłoki XR poprawiające transmisję światła. Jednakże najlepszym wyborem może się okazać dedykowany Twojemu typowi broni skuteczny kolimator Vortex.

Historia marki Vortex

Historia rodzinnej spółki Vortex pokazuje jak rodzi się sukces z wytrwałości, ambicji i pasji. Kiedy w 1986 r. Margie i Dan Hamiltonowie otworzyli w stanie Wisconsin mały sklepik z artykułami optycznymi, nic nie zapowiadało rozkwitu biznesu na skalę międzynarodową. Owszem, sprzedaż była satysfakcjonująca, ale dopiero wygranie kontraktu na projekt lunety celowniczej dla Armii USA przyniosło decydujący przełom w aktywności firmy. Odtąd, czyli od roku 2002 postawiono na produkcję własnych towarów.

A były to głównie monokulary i lornetki. Nieco później wprowadzono do szerokiej gamy akcesoriów także dalmierze, celowniki kolimatorowe oraz rozmaite dodatki optyczne usprawniające obserwacje. Lornetka bądź luneta celownicza Vortex stawała się powoli synonimem pierwszorzędnej jakości, ponieważ producent, pozostający w bliskim kontakcie z klientem, uwzględniał wszystkie jego uwagi i oczekiwania. Nie dziwi zatem fakt, że narzędzia optyczne tej marki znalazły nabywców w różnych krajach świata.

Obecnie, prężnie pracujące przedsiębiorstwo dostarcza wysokogatunkową optykę nie tylko do sklepów w USA i Kanadzie, lecz także w Europie, Australii i Afryce Południowej. Niezawodność wyrobów tego wytwórcy potwierdzają liczne certyfikaty i opinie ekspertów, a dożywotnia „gwarancja VIP” buduje zaufanie użytkownika. Poznaj zatem i Ty Vortex, robiąc zakupy w sklepie combat


Czytaj nasze poradniki