Xblitz

Xblitz

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Xblitz w ofercie combat

Wykwalifikowani specjaliści z Polski stworzyli markę urządzeń elektronicznych Xblitz, która może się poszczycić rosnącym powodzeniem w Europie i rozpoznawalnością za oceanem. Dzięki nieustannym poszukiwaniom nowych rozwiązań technologicznych firma dostarcza na rynek produkty utrzymujące stabilną, wysoką jakość. W jej asortymencie ważną pozycję zajmują, oprócz wideorejestratorów, alkomaty – dostępne również w różnych wersjach w sklepie internetowym combat.

Ten nieskomplikowany, kompaktowy sprzęt przydaje się w licznych sytuacjach, kiedy na stole gości alkohol, a na degustatora czeka rola kierowcy. Aby upewnić się, że wypity parę godzin wcześniej trunek nie zaszkodzi niczyjemu bezpieczeństwu, warto sprawdzić jego poziom w organizmie. Do tego celu można zastosować alkomat elektroniczny Xblitz Spirit o eleganckiej sylwetce i rzetelnych wskazaniach albo elektrochemiczny Xblitz Alcontrol Ultra z platynowym sensorem pomagającym uzyskać dokładność do 0.005 promila.

Ciekawą propozycją jest również model Alcontrol Pro cechujący się dużą precyzją i posiadający tryb pasywny, dzięki czemu oszacujesz trzeźwość także Twoich towarzyszy, bez konieczności dmuchania w ustnik. Do tego otrzymasz roczną darmową kalibrację - zapewniającą perfekcyjną sprawność urządzenia. Równie szybko otrzymasz wiarygodny wynik za pomocą alkomatu Xblitz Alcontrol Mini. Ten egzemplarz zadowoli osoby ceniące sobie wygodę użytkowania.

Krótka historia sukcesu Xblitz

Istnieje od niedawna, bo od 2013 roku, a już odnosi sukcesy w branży elektronicznej. Skąd zrzeszeni w firmie przedsiębiorcy wzięli przepis na sukces? Zaczęli od obserwacji zmieniających się tendencji rynkowych i badania potrzeb indywidualnego klienta. Potem przystąpili do pracy, wdrażając najnowocześniejsze osiągnięcia w dziedzinie elektroniki. I w ten oto sposób powstała np. kamera samochodowa z jonizatorem powietrza, nagrodzona godłem QI Quality International w roku 2017.

Obecnie firma Xblitz zadawala użytkowników produktami o wysokim standardzie, które można bez trudu nabyć w kraju, bez poszukiwania alternatywy za granicą. Na szczególne uznanie w bogatym asortymencie elektronicznym Xblitz zasługują kamery, alkomaty, zestawy głośnomówiące, rejestratory jazdy oraz powerbanki.


Inni producenci w sklepie combat.pl