AT3 Tactical

AT3 Tactical

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

AT3 Tactical — Twoje wsparcie w namierzaniu celu

Liczba osób zapisanych do klubów strzeleckich w Polsce wskazuje na to, że strzelanie cieszy się rosnącą popularnością. Dobrze jest bowiem posiadać w razie zagrożenia umiejętność obrony swoich bliskich oraz dobytku. Ale nie tylko po to kształci się przyszłych strzelców – niektórzy będą brali udział w zawodach bądź wcielą się w rolę snajperów w turniejach ASG, a jeszcze inni przystąpią do grupy myśliwych. Dzisiaj szybciej można zostać profesjonalistą, gdyż sprzyja temu postęp w elektronice i optyce, którego efektem są np. kolimatory.

Dzięki tym przyrządom, posiadającym układ elektroniczny, istnieje możliwość wyświetlenia punktu celowniczego na obiekcie i tym samym wyznaczenia linii lotu pocisku. W ten sposób namierzanie staje się łatwiejsze i precyzyjne. Jeśli myślisz o zakupie takiego celownika, to teraz jest odpowiedni moment, ponieważ w sklepie combat dostaniesz konkurencyjne cenowo, a do tego dobre jakościowo kolimatory AT3 Tactical. Nadają się one zarówno na sportowe karabinki AK, jak i na sztucery, ponieważ są wytrzymałe, lekkie i kompaktowe.

Przykładowo niskoprofilowy kolimator AT3 Tactical RD50 oferuje jednokrotne powiększenie „sympatyzujące” z wygodnym obuocznym namierzaniem, a ponadto dysponuje zaawansowanymi soczewkami i wyraźną kropką 2MOA o kilkustopniowej regulacji jasności. W przypadku, gdy zechcesz uzyskać większą szczegółowość obrazu, możesz nabyć powiększalnik tejże marki. Natomiast do błyskawicznej aktywności przyda Ci się kolimator LEOS z laserem, który umożliwi dostosowanie sposobu celowania do aktualnych warunków.

Co wypada wiedzieć o marce AT3 Tactical?

Działająca prężnie amerykańska firma AT3 Tactical - z siedzibą w stanie Minnesota - istnieje od 2013 roku, a jej produkty docierają do różnych krajów świata. Jednakże, aby doprowadzić do obecnego stanu rzeczy trzeba było odbyć długą drogę eksperymentów i pogłębiania wiedzy, a zaangażowany był tylko jeden człowiek – Zac Plansky. To on – dysponujący zaledwie pomieszczeniem piwnicznym, ale pełen pomysłów i energii twórczej, uruchomił produkcję akcesoriów oraz optyki do karabinków AR-15.

Ponieważ sam był posiadaczem modelu z tej serii i widział konieczność jego modyfikacji, planował zakupić różne części pomocnicze. Okazały się jednak zbyt drogie i niesatysfakcjonujące. Trzeba więc było stworzyć własne przedsiębiorstwo oparte na sprawdzonych rozwiązaniach. Pierwsze celowniki, które pojawiły się w sprzedaży zyskały aprobatę odbiorców, gdyż wyróżniały się funkcjonalnością, wymaganą niezawodnością i co ważne korzystną ceną. Toteż wkrótce zaistniała potrzeba zwiększenia ich nakładu.

I w taki oto sposób narodziła się marka AT3 Tactical. Obecnie ten producent specjalizuje się wytwarzaniu lunet celowniczych, elementów do karabinków AR-15, a przede wszystkim kolimatorów w wersji podstawowej takich jak AT3 ARD50 do broni długiej, jak również kolimatorów AT3 ARO do pistoletów czy karabinków PCC. W jego ofercie znajdują się także powiększalniki, a wszystko to za niewygórowaną kwotę idącą w parze z wymaganą klasą. Poznaj artykuły AT3 Tactical w sklepie combat i sprawdź w działaniu.

Czytaj nasze poradniki