Bahco

Bahco

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Bahco — mistrz w produkcji narzędzi o światowej sławie

Prace ogrodowe czy budowlane, a także majsterkowanie w warsztacie samochodowym wymagają użycia odpowiednich narzędzi. A tych w ofercie sklepowej jest bez liku. Jednakże tylko niektóre z nich sprostają Twoim wymaganiom. Jak zatem dokonać wyboru? Najlepiej kierować zainteresowanie w stronę doświadczonych producentów. Do takich należy bez wątpienia wiekowa firma Bahco o profesjonalnym profilu. Sklep combat proponuje dzisiaj jej narzędzia ręczne cenione przez użytkowników na całym świecie.

Znajdziesz więc tutaj uniwersalną siekierę, która sprawdzi się w ogrodzie, na kempingu bądź leśnym biwaku, a także model z antypoślizgowym trzonkiem przeznaczony do rozłupywania drewna. Niewielkie rozmiary tych toporków oraz ich cienkie ostrze sprawią, że bez trudu utniesz gałąź lub przygotujesz szczapy na opał. Nie możesz też przeoczyć wyjątkowych wielozadaniowych noży z ostrzem ze słynnej szwedzkiej stali. Podołają one najtrudniejszym zadaniom, a te z serii Laplander nadadzą się nawet na wyprawę survivalową.

Przyda Cię też z pewnością ostrzałka radząca sobie z różnymi typami „siekaczy” oraz para rękawic spełniająca wszystkie wymogi ochrony mechanicznej. Jeśli natomiast planujesz czynności budowlane, to mogą Cię zaciekawić takie instrumenty jak np. młot kwadratowy 2 kg, 3 kg czy 4 kg lub łom – wyciągacz. Ten ostatni nie ma sobie równych, kiedy trzeba podważyć i wysunąć gwoździe. Dobrze jest posiadać trwałe i praktyczne narzędzia Bahco, ponieważ bywają nieocenione w wielu codziennych sytuacjach.

Bahco co to za firma?

Bahco istnieje od połowy XIX wieku. Wtedy to Göran Göransson uruchomił w Szwecji fabrykę wytwarzającą stal niespotykanej dotąd jakości. Kiedy w 1886 roku zainicjowano produkcję brzeszczotów okazało się, że ten wyrób posiada wyśmienite właściwości tnące, a ponadto ponadprzeciętną wytrzymałość. Wypadało więc nadać mu jakiś znak firmowy. Wybór padł na rybkę otoczoną haczykiem. W ten sposób chciano zasygnalizować, że każdy produkt bazuje na stali wysokiej klasy, podobnie jak skuteczny haczyk.

Od tej pory nie tylko brzeszczoty informowały przy pomocy logo o doskonałości użytego materiału. I chociaż zmieniali się kolejni właściciele poziom artykułów pozostawał niezmienny. Dowodem na to może być choćby klucz nastawny – wynalazek Johana Johanssona stanowiący podstawy do projektu klucza szwedzkiego. Producent noszący od 1916r. nazwę Bahco w 2005 r. stał się częścią międzynarodowego SNA Europe. Teraz pod jego skrzydłami rozwija swój potencjał marka Bahco, opinie zbierając nadal tylko pochlebne.

A na zadowolenie odbiorców wpływa głównie perfekcyjne wykonanie przedmiotów, ich ergonomia, innowacyjność oraz skuteczność działania. W niezwykle bogatym asortymencie Bahco narzędzia ręczne występują w 7 tysiącach wersji, a do tego jeszcze dochodzą produkty dedykowane sektorowi przemysłowemu. Zatem zarówno fan majsterkowania lub motoryzacji, jak również podróżnik czy gospodarz wyszuka tu dla siebie optymalne narzędzie, gdy zajdzie taka potrzeba. Dołącz do nich i Ty, odkrywając towary Bahco w sklepie combat.


Czytaj nasze poradniki