Benchmade

Benchmade

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Benchmade — niepokonany przywódca w branży nożowniczej

Istnieją zadania, których nie wykonasz porządnie bez skrupulatnie dobranych narzędzi. Dlatego podczas prac w terenie, ogrodzie lub warsztacie, posługujesz się sprzętem dopasowanym do typu wykonywanej czynności. W jego szeregach główną pozycję zajmują noże. Doceniasz ich obecność zwłaszcza wtedy, gdy potrafią uporać się z trudnym materiałem, zachowując nienaruszoną postać. Dzieje się jednak tak tylko wówczas, kiedy korzystasz z produktów renomowanych marek, jak np. Benchmade.

Obecnie noże Benchmade, cenione przez kolekcjonerów i różnych profesjonalistów, znajdują się na półkach sklepu combat, więc warto im przyjrzeć się z bliska. Oferta obejmuje foldery z popularnej linii Benchmade Griptilian, w której mieści się największe bogactwo kształtów, rozmiarów i kolorów. Spotkasz tu np. model 551 o rewelacyjnych właściwościach tnących oraz jego wielofunkcyjny odpowiednik 551SBK, wyposażony dodatkowo w ząbki. Wart uwagi jest także nóż składany Benchmade 533.

Ta pomniejszona ultralekka wersja egzemplarza Bugout cieszy się ogromną popularnością w użytku codziennym. A to za sprawą głowni ze stali proszkowej odpornej na uszkodzenia, antypoślizgowej rękojeści oraz prostej szybkiej obsługi przy pomocy dwustronnego kołka. Dyskretny Benchmade Mini Bugout skryje się w Twojej kieszeni, a w razie potrzeby podaruje Ci bezpieczne działanie w każdych warunkach. Podobnie jak inne niezawodne i skuteczne noże tego producenta.

Poznaj lepiej markę Benchmade

Jeśli przywiązujesz wagę do jakości noża, to pewnie nieobca Ci jest nazwa Benchmade. Ale czy wiesz, że ten amerykański producent istnieje na rynku już ponad 30 lat i niezmiennie uznawany jest za mistrza w swoim fachu? Od chwili, gdy w 1988 roku w Kalifornii założono pierwszy zakład wytwarzający noże i narzędzia ratownicze, minęły dziesiątki lat, a mimo to produkty Benchamade nadążają za duchem czasu, wciąż zaskakując nieszablonowym wzorem i niesłabnącą pierwszorzędną klasą.

A składa się na nią dobór stali (zazwyczaj nierdzewnej), precyzja wykonania, dbałość o detale oraz przyporządkowanie poszczególnych wzorów do wyznaczonych misji. Niemałe znaczenie ma również współpraca z wybitnymi projektantami i konstruktorami noży, takimi jak np.: Mel Pardue czy Warren Osborne. To dzięki nim wdrażane są nowoczesne rozwiązania, a noże przyjmują elegancką, oryginalną formę - sprawdzającą się nawet przy najbardziej wyszukanych aktywnościach.

Dlatego używają ich wymagający odbiorcy, wśród których spotkasz pracowników służb mundurowych i zwykłych fanów dobrych akcesoriów. Firma Benchmade podzieliła swoje wyroby na 4 kategorie oznaczone kolorami, aby łatwiej było odszukać stosowny model. Zatem czerwona seria będzie towarzyszką zwyczajnego dnia, niebieska wesprze ją w trudach, czarna sprawdzi się w ekstremalnych sytuacjach, a złota okaże się arcydziełem. Skorzystaj z okazji i jeszcze dziś zawrzyj znajomość z Benchmade za pośrednictwem sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki