Cold Steel

Cold Steel

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

3 produkty

Cold Steel — bezkonkurencyjny producent ostrych narzędzi

Potrzebujesz niezawodnego składanego noża na wyprawę, a może poszukujesz modelu uniwersalnego, który sprosta wszelkim wyzwaniom? Teraz w sklepie combat znajdziesz noże Cold Steel w nietuzinkowej ofercie. Obok egzemplarzy taktycznych o wyraźnie militarnych cechach, czekają na Ciebie również „kordziki” EDC i wyspecjalizowane typy survivalowe. Natomiast do prac gospodarskich i ogrodowych szykują się wysokiej jakości siekiery, maczety i toporki. Znana na całym świecie firma może od dziś świadczyć usługi Tobie.

Na wyprawę outdoorową ma do zaproponowania niezwykle kompaktowe i lekkie egzemplarze. Nowatorski Bird & Trout bez okładzin waży zaledwie 23 gramy i nadaje się do robót precyzyjnych, a jego kuzyn - 62 gramowy Canadian Belt o wyszukanym kształcie w polimerowej rękojeści, podoła trudnym misjom i zaskoczy wygodą użytkowania. Z kolei nowatorska seria FGX, dzięki zastosowaniu wyłącznie tworzywa sztucznego, oprócz niezauważalnego ciężaru, obdarzy Cię efektywnością pracy w każdych warunkach.

Warto także zwrócić uwagę na Click n Cut, bo może być tak partnerem wypadu do lasu, jak i codziennego majsterkowania, gdyż posiada wymienne ostrza, nad którymi czuwa bezawaryjna blokada. Wśród rozmaitych rozmiarów i form noży Cold Steel dominuje kultowa głownia Tanto o mocnym czubku, ale natkniesz się też na mocno zakrzywiony Karambit oraz Bowie o doskonałych właściwościach penetrujących. Jest zatem w czym wybierać, bo asortyment obejmuje nawet noże do zajęć rekreacyjnych, czyli rzucania.

Cold Steel — marka, którą trzeba poznać

Obecnie Lynn Thompson jest ekspertem i mistrzem wielu sztuk walki, toteż nie dziwi jego wyśmienita znajomość broni białej. Na bazie osobistych doświadczeń powstają bowiem kolejne wersje noży, katan, mieczy, tomahawków czy dmuchawek sportowych. A firma mieszcząca się w Kalifornii z powodzeniem dystrybuuje je do krajów na całym świecie. Powodem sukcesu Cold Steel jest pierwszorzędna klasa wyrobów połączona z ciekawymi rozwiązaniami.

Przykładem trafionych innowacji może być zmodyfikowane japońskie ostrze Tanto bądź rewelacyjna blokada Tri – Ad Lock. Ten rodzaj hamulca, wymyślony przez producenta i jego współpracowników, uważany jest za najbezpieczniejszy i najtrwalszy ze wszystkich stosowanych w nożach składanych. Akcesoria z „ostrej branży” wzbogacane są ciągle o nowe wzory, ponieważ wytwórca chce w pełni zadowolić klienta, a ten docenia to, wpisując się w poczet fanów marki. Zostań nim i Ty, kupując noże cold steel w sklepie combat.

Czytaj nasze poradniki