G&G

G&G

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

G&G — Twoje niezawodne wsparcie w ASG

Doświadczony gracz ASG doskonale wie, jak przygotować się do kolejnej rozgrywki. Poznał bowiem w praktyce możliwości swojej broni, potencjał przeciwnika oraz warunki terenowe wymuszające konkretny ubiór. Zazwyczaj taki zawodnik posiada już sprawdzoną markę karabinka bądź pistoletu. Zaliczasz się do tego grona czy jesteś w kręgu osób poszukujących? Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię replika, którą dysponujesz albo w ogóle jeszcze jej nie nabyłeś, sięgnij po propozycje firmy G&G.

Jej oferta jest nie tylko bogata, lecz również korzystna cenowo. Przy tym tańsze artykuły wcale nie odbiegają jakościowo od droższej konkurencji. A znajdziesz tu zarówno popularne modele elektryczne do złudzenia przypominające oryginał, jak i egzemplarze o napędzie gazowym czy sprężynowym. Nie brakuje też akcesoriów takich jak kulki, części zamienne i tuningowe oraz elementy oporządzenia taktycznego. Niektóre z nich w zmiennej konfiguracji spotkasz w sklepie combat.

Na pewno warte Twojej uwagi będą typowe dla ASG plastikowe kulki o kalibrze 6 mm i wadze 0,20 albo 0,25 grama. Sprzyjają one dużej powtarzalności strzałów, a do tego nie zacinają się w magazynkach. Ekonomiczne opakowania mieszczą po 5000 sztuk amunicji nadającej się do różnego rodzaju broni, więc bez wątpienia są dobrym wyborem. Znawcy tematu zwracają także uwagę na fakt, iż zasilane nimi repliki strzelają celniej i dalej. G&G Armament dostarcza je w kilku kolorach i kategoriach wagowych.

Jak powstała marka G&G

Na początku, czyli w roku 1984, była firma Guay Guay Trading Co.Ltd. działająca na Tajwanie jako dystrybutor replik Tokyo Marui. Jej załoga zajmowała się też serwisowaniem i sprowadzaniem wariantywnych części. Po jakimś czasie zespół fachowców z prezesem Jamesem Liao na czele dostrzegł potrzebę poszerzenia skali przedsiębiorczości. W tym celu w 2001 roku uruchomiono produkcję elementów zamiennych dla TM, lecz już pod sztandarem własnej marki G&G Armament.

A po paru latach w 2004 roku pojawiły się pierwsze linie własnych replik. Potem wdrażano kolejne projekty bazujące na pomiarach prawdziwej broni, perfekcyjnym odtwarzaniu jej segmentów oraz licznych testach sprawdzających bezawaryjność i skuteczność. Dopiero po zdanych egzaminach lub ewentualnych korektach artykuły mogły znaleźć się w sprzedaży. I w taki oto sposób do 2013 roku G&G Armament rozprowadziła ponad 100 wariantów uzbrojenia do krajów położonych na różnych kontynentach.

Obecnie tajwański producent należy do grupy najbardziej znanych i najczęściej kupowanych wytwórców branży airsoftowej. Taką pozycję zawdzięcza różnorodności wyrobów, ich solidnemu wykonaniu - za którym podąża silna kontrola jakości - oraz nieustannej obserwacji wymagań odbiorcy. Ponadto nie małą rolę ogrywa tu przystępna cena. Zatem, przed wyruszeniem na „pole walki” skompletuj oporządzenie G&G z oferty sklepu combat.


Czytaj nasze poradniki