Holosun

Holosun

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Zobacz jako Siatka Lista
Ustaw kierunek malejący
na stronę

1 produkt

Holosun — ważny konkurent w sektorze optyki strzelniczej

W obecnych czasach we wszystkich formach strzelectwa korzysta się z optyki, ponieważ zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści chcą odnotowywać na swoim koncie same celne trafienia. Dlatego też lunety celownicze nie leżą bezczynnie w sklepach, a kolimatory cieszą się coraz większym uznaniem. Popularność tego ostatniego typu celownika rośnie z każdym rokiem, gdyż pozwala on na uzyskanie dobrego pola widzenia i w przeciwieństwie do lunet stanowi wygodne rozwiązanie w dynamicznie zmieniających się okolicznościach.

Jeśli do tego pochodzi od sprawdzonego producenta, jakim jest np. Holosun, możesz liczyć na nowoczesną technologię oraz wysokiej jakości optykę. Amerykańska marka dostarczająca profesjonalne urządzenia dla wojska, służb mundurowych czy strzelców sportowych gości dzisiaj w sklepie combat, zatem na jego półkach ujrzysz najbardziej poszukiwane modele z segmentu HS Stantard lub HE Elite. Wyróżniają się one rewelacyjnym czasem pracy baterii, ergonomiczną budową oraz ciekawymi innowacjami.

Wśród otwartych celowników uwagę zwraca np. kolimator Holosun HS510C wyposażony dodatkowo w panel fotowoltaiczny, który wspomaga pracę baterii. Ponadto posiada on aż 3 znaki celownicze oraz funkcję Shake Awake wprowadzającą sprzęt, po 10 minutach bezczynności, w stan uśpienia. Równie intersująco prezentuje się HS403R dysponujący 12 poziomami jasności. Jednakże ze względu na klasę zastosowanych materiałów i wprowadzonych ulepszeń najwięcej do zaproponowania ma seria Elite.

Co trzeba wiedzieć o firmie Holosun?

Firma Holosun, należąca do Huanic Corporation, powstała w 2013 roku w Kalifornii. Ponieważ korporacja Huanic posiadała w tym momencie duże doświadczenie w produkcji na skalę światową urządzeń i aparatów laserowych, ułatwiła udany start nowej marce. Pierwsze celowniki uzupełniły zapotrzebowanie rynku amerykańskiego, za to następne serie dotarły już do jednostek specjalnych i rozmaitych strzelców za oceanem. A ich wysoka jakość idąca w parze z najnowszymi patentami technicznymi sprawiła, iż wyprzedziły konkurencję.

Odbiorcom spodobały się szczególnie ogniwa słoneczne zasilające dodatkowo aparat celowniczy i wydłużające żywotność baterii. Na dużą aprobatę zasłużyła także opcja Shake Awake „wyłączająca” urządzenie w czasie jego dłuższej bezczynności, a uruchamiająca je poprzez lekkie poruszenie. Kolimator Holosun zapunktował też intuicyjną obsługą, jak również dożywotnią gwarancją na korpus oraz 5-letnią na optykę – a w przypadku linii Elite nawet 10 – letnią. Do tego pojawił się w wielu odsłonach, by zadowolić różnych klientów.

Obecnie w ofercie marki Holosun można znaleźć kolimatory otwarte - odporne na wstrząsy i urazy mechaniczne, egzemplarze zamknięte, a ponadto laserowe wskaźniki celu oraz powiększalniki umożliwiające precyzyjne namierzanie znacznie oddalonego obiektu. A wszystko to za niewygórowaną kwotę proporcjonalną do potencjału celownika. Dzięki zaawansowanej optyce, trwałej konstrukcji oraz dogodnym trybom pracy, kolimator Holosun pomoże Ci osiągnąć sukces w strzelectwie, więc sięgnij po swój typ w sklepie combat.

Czytaj nasze poradniki